Utrata połączenia! Tak się nie da żyć!!!

2»

Komentarz

• Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    Takie są uroki PC-ta.
  • LM_Wyrzysk
    434 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 438 Member
    To internety Panowie, ja mam czasami dzień spokoju, a czasami 5 razy pod rząd tracę połączenie z serwerem. To nie jest wina gry. 
  • Ka4cio21
    60 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 84 Member
    Dobra słuchajcie, na spokojnie.

Dzięki Romulus za tak obszerne kazanie.
    Przeczytałem całe. Popytam u znajomych informatyków czy można coś z tym zrobić, aczkolwiek coś mi tu mimo wszystko nie pasuje. Ludzie, tyle wątków ile sam stworzyłem, i ile widziałem na zagranicznych forach jak i na naszych rodzimych, to aż się w głowie nie mieści że tyle ludzi się udziela... Wielu ma ten sam identyczny problem. Wg. mnie to tylko i wyłącznie wina ea ale cóż zobaczę co osoby związane z informatyką z tym zrobią... Bo męczę się cholernie z tym błędem od walonych 3 lat!!! Odblokowywanie portów, reinstale... Czyszczenie dns czy jak to sie tam nazywało. Ostatnia deska ratunku to albo ea albo informatyk...

Zobaczymy jak będzie.
    Dam wam znać tutaj jak sprawy się potoczą.
  • 19Romulus84
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 37 Member
    Słucha spróbuj wziąć za dobrą monetę to co mówię, a mówię prawdę ze ja złego słowa na serwery EA powiedzieć a grę wywali mi sporadycznie raz na ruski rok. Wisz co, ludzie piszę bo to wina jest wszystko internetu a bardziej dostawców internetu i ich infrastruktury i uwierz że to raczej jest powód i nawet nie to że masz coś z kompem. Weź informatyka co się zna na infrastrukturze sieci internetowych i niech ci to sprawdzi on to będzie umiał sprawdzić jak jest ogarnięty, jak biegnie... przez jakie węzły informacja po światłowodzie od klienta gry na serwery EA. Zobacz... mieszkasz w wiosce X co ma 13 tyś mieszkańców i ten sygnał leci na jakiś lokalny węzeł w miejscowości Y potem biegnie do węzła  Z, potem przechodzi przez jakiś węzeł I, G a potem jeszcze przez 14 węzłów czy nie wiadomo ile i  gdzieś po drodze jest jakiś felerny węzeł i ci tam gubi pakiety i cię wywala z serwerów. Ja dzisiaj dzwoniłem do dostawcy bo mi flash VIDEO nie działa na ome.tv i omegle i już wiem że wina leży po stronie adresów dostawcy neta, ma 4 adresy i na 3 adresach te strony działają a na tym czwartym, najnowszym  adresie mu przedzielonym nie działa i był u mnie z laptopem jego pracownik i nie działało mu też, ten pracownik sprawdził tego laptopa to u siebie w domu bo też ma tego samego neta i tam też nie działała mu ta ome.tv .... zajechał 7 kilometrów do szefa i do jego internetu jego modemu i adresu podłączył i działało. Widzisz mój dostawca już wie o tym że błąd jest po jego stronie i będzie działał a ja mu na to zwróciłem uwagę bo on o tym nawet nie wiedział, tam prości ludzie ze wsi mają czas na ome.tv oni nawet nie wiedzą że i coś im nie działa i to wina jest dostawy. Dostawca cię ma gdzieś on ma tysiące dziesiątki tysięcy klientów  tym bardziej jak masz neta od jakiegoś dużego dostawcy. Musisz sam walczyć jak lew o swoje ale dobrze by było jak byś miał mocne argumenty w rękach jak będziesz z nimi rozmawiał bo cię spławią. Walcz o swoje bo płacisz i mas zmieć dobrego stabilnego neta bo za takiego płacisz. Oczywiści zacznijcie od oprogramowania komputera ale jak wiem ze ty się znasz na kompie lepiej ode mnie i sam pisałeś co już zrobiłeś i wiem że masz wszystko aktualne sterowniki wszystko inne wszystko ci działa ja to wiem i jeszcze mówisz że inne gry chodzą dobrze i wszystko inne chodzi więc ja ci mówię ja podejrzewam  ze to wina internetu po prostu po drodze od klienta gry na serwery EA gdzieś jest jakiś felerny węzeł, jak zwał tak zwał, i tam ci traci pakiety i cię wywala z serwera. Daj znać czy udało ci się coś z tym zrobić i gdzie tkwił problem o ile go rozwiążesz, czego ci z całego serca życzę bo znam to uczucie.
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    Na platformie Xbox jak gra Battlefield V się wczyta to jest od razu komunikat że utracono połączenie z serwerami EA, daje połącz z serwerami EA, wybieram serwer i gram i nic już się nie dzieje. Natomiast na Battlefield 1 takich czkawek nie ma więc wniosek sam się nasuwa że gra Battlefield V jest skopana, neta mam LTE z Pleya ping w granicach 45-60.
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    a propo utraty połączenia...coś nie działa bo nie ma listy znajomych 😂 :/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!