Duże magazynki

PL-Gucio
4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 14 Member
Niektórzy biegają z dużymi magazynkami  jak je zdobyć, czy coś przegapiłem  w wcześniejszych zadaniach?

Komentarz

• BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member
    Duże magazynki można ustawić w specjalizacjach broni.
  • LM_Wyrzysk
    434 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 438 Member
    Nie wierzę, że po 345h w grze pytasz o powiększone magazynki.  
  • Rydzu2015
    753 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 785 Moderator
    Jak widać niektórzy grają dla zabawy a nie spiny i statystyk🙂
  • 19Romulus84
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 37 Member
    Tu się zgodzę w całości z LM_Wyrzysk i też mnie mocno dziwi że można tego po takim czasie nie wiedzieć. To masz w specjalizacjach. 
  • LM_Wyrzysk
    434 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 438 Member
    Rydzu2015 powiedział(a):
    Jak widać niektórzy grają dla zabawy a nie spiny i statystyk🙂
    Myślę, że zabawa jest lepsza, jak się ma w Tommy'm 50 pestek, a nie 20 :-)
  • Rydzu2015
    753 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 785 Moderator
    W BF1 grałem głównie Bar Stabilny i nie przeszkadzało mi to że ma tylko 20 pestek.A jak już mogę coś ustawić to stawiam zawsze na szybsze przeładowanie
  • LM_Wyrzysk
    W BF1 grałem głównie AEKiem na Blokadzie, więc nie mam pojęcia, czy Bar Stabilny jest ok, czy nie. Za to Suomi, czy Tommy muszą mieć 50 pestek inaczej nie wykorzystasz potencjału. Różnica jest taka, że po 20 nabojach możesz szybciej przeładować, a przy 50 nie musisz, bo masz nadal 30 w magazynku. Potem znowu po 20 możesz szybciej przeładować, a ja dalej będę miał jeszcze 10.  
  • SkyZeWonsem
    1305 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,318 Member
    A może są staty przeładowań, o których nic nie wiemy ?
  • 19Romulus84
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 37 Member
    Tommy na pewno przeładowuje się szybciej niż SOUMI i to jest fakt. Tylko znowu np taki Tommy z 20 nabojami ma ROF 900 a SOUMI prawie 1000, dokładnie 981 i o ile rzeczywiści prawie nie widzę żeby ktoś grał SOUMI z ROF 981 o tyle widzę graczy którzy grają właśnie Tommy'm z 20 nabojami i ROF 900 a ostatnio gość takim sprzętem miał chyba na podboju na Maricie o ile dobrze pamiętam miał K/D 53/20 i był w najlepszej drużynie i w ścisłej czołówce zabójstw. Niektórzy potrafią.
  • Myrasz
    117 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 118 Member
    Ja zacząłem się właśnie w ten sposób bawić Thomsonem i Suomi. Polecam, ale od razu mówię, że łatwo nie jest, szczególnie gdy jest wielu przeciwników dookola. Najlepiej sprawdza się w podboju drużynowym, gdzie trudno spotkać więcej niż 2 przeciwników na jednym magazynku.
  • xBRUNNERx
    32 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 32 Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    W BF1 grałem głównie AEKiem na Blokadzie, więc nie mam pojęcia, czy Bar Stabilny jest ok, czy nie. Za to Suomi, czy Tommy muszą mieć 50 pestek inaczej nie wykorzystasz potencjału. Różnica jest taka, że po 20 nabojach możesz szybciej przeładować, a przy 50 nie musisz, bo masz nadal 30 w magazynku. Potem znowu po 20 możesz szybciej przeładować, a ja dalej będę miał jeszcze 10.  
    W BF 1 nie ma AEK i Blokady.
  • LM_Wyrzysk
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!