Ręce opadają BAN BF 1 i V

Bailiff87
postsMember Posty: 1 Member
Witam jak w temacie dostałem bana już jakiś czas temu na bf1 człowiek się zagotował ponieważ nie oszukiwałem a moje statystki są raczej marne ale w grę grałem dla zabawy i interesowała mnie tylko uczciwa rozgrywka po próbach dowiedzenia się za co dostałem bana nie uzyskałem żadnej odpowiedzi tylko tyle że moja sprawa jest zamknięta. Poczułem się okadzony gdyż miałem wszystkie dodatki do bf1 więc na grę wydałem pewnie koło 400zł. Zakupiłem sobie BF V zapomniałem trochę o BF1 no ale i tutaj grając jakiś rok może nie cały statystyki dość średnie a nawet poniżej średniej mała ilość godzin tak samo jak w BF1. Wchodzę do gry a tu tryb offline myślę sobie może internet i co się ukazało też dostałem bana... Nie wiem co to Ea wyrabia ale tłumaczenia ich są bez sensu zero konkretów tylko że mój temat uważają za zamknięty w sumie straciłem koło 600zł na gry w których mnie zbanowali. Moje pytanie chciał bym sobie kupić BF1 są promocje idzie kupić za 30zł nie jest to jakaś wielka kasa a zawsze to zabiję parę godzin wieczorem ale chciał bym odzyskać wszystkie dodatki i grać z znajomymi których tam mam i kojarzą mnie po nicku czy jak użyję nowy kod gry na swoim koncie orgin to będzie wszytko ok czy gra nie będzie chodzić i dalej będzie ban na nowym kodzie do gry?  Już nie pytam nawet czy da się ściągnąć bana bo wiem że nie, innym użytkownikom też się nie udało to czemu miało by mi się udać...

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    434 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 438 Member
    Chyba jesteś pierwszym na świecie, który wyłapał dwa niesłuszne bany w 4 i V. Jeśli faktycznie nie oszukiwałeś, to ja bym nowe konto założył dla pewności. Ostatnio zainstalowałem Launchera Rockstara - kupiłem dawno temu GTA V i okazało się, że sobie jakiś rusek w międzyczasie na nim pykał. Zmiana hasła, podwójna weryfikacja, a i tak nie mam pewności, czy znowu się ktoś nie włamie. 
  • Komornik87
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    edytowano 17 październik
    Oj nie pierwszy dużo osób ma bana na 1 i 5 już nie mam sił z nimi się kłócić bo oni nie są w stanie mi tego wytłumaczyć tylko że konto było nie zgodnie używanie z regulaminem i tyle nic więcej ale już mniejsza z tym zależy mi żeby odzyskać moje dodatki do bf1 bo też kosztowały nie mało a podstawę bym sobie kupił bo nie jest droga teraz widzę są po 30zł na g2a. Teraz piszę z starego konta co mam na nim Battlefield 
  • SkyZeWonsem
    1305 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,318 Member
    Jak kupiłeś BFV na to samo konto co BF1 to gratulację za pomysłowość. Normalnie +1 dla respektu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!