Mab 38 - Mistrzostwo V

LM_Wyrzysk
443 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 447 Member
Siema, dwa tygodnie męczę się z tym zadaniem. Muszę w czasie jednej rundy zabić 25 ludków z odległości większej, niż 30 metrów lub 7 podczas killstreaku. Na tym dystansie ten pistolecik przegrywa z każda bronią szturmowca, wsparcia i snajperem. Macie jakieś pomysły, gdzie może być najłatwiej? 

Komentarz

• BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member
    Wróciły serwery z metro only, tam robienie killstreaków nie powinno być problemem, szczególnie na przełamaniu podczas obrony :)
  • LM_Wyrzysk
    443 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 447 Member
    Dzięks. Z metrem lipa, bo wszystko na bliski dystans się raczej dzieje. Udało się na spustoszeniu. Musiałem kampić, wyjścia nie było, ale za to oficjalnie chwalę się, że przeszedłem grę w pistolety maszynowe: 
  • SkyZeWonsem
    1310 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,323 Member
    Graty za wytrwałość. 
  • BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member
    Szkoda tylko, że klamka ze złotym wykończeniem wygląda jak tania zabawka z odpustu bazarowego :)
  • AlfaMajkel
    30 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 31 Member
    edytowano 18 październik
    Gratulacje wytrwałości☺
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    BlueTiger07 powiedział(a):
    Szkoda tylko, że klamka ze złotym wykończeniem wygląda jak tania zabawka z odpustu bazarowego :)
    To ma strzelać a nie błyszczeć.
  • LM_Wyrzysk
    edytowano 22 październik
    @Hachor_67 uwierz mi, idzie postrzelać przy tych zadaniach, zwłaszcza, że musisz strzelać w określony sposób, a nie byle jak. 
    ps. 13 tys. zabitych na medyku, żeby to zrobić
  • BlueTiger07
    Hachor_67 powiedział(a):
    To ma strzelać a nie błyszczeć.

Ja myślałem że ma błyszczeć i oślepiać wroga złotym blaskiem :)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!