Porady do latania.

AlfaMajkel
30 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 31 Member
Witam. Mam ogromny problem z strasznie wolno się obracam nie mogę wycelować podczas lotu i zaraz dostaje bencki, lece tak chaotycznie ze za każdym razem zastanawiam się czy znowu wsiadać do samolotu, pilot ze mnie żaden ale chce spróbować  :P. Nie wiem czy to wina dpi bo mam ustawione 400 może ustawienia klawiatury. Proszę o każda sugestie i pomoc jak zacząć, jak tym sterować, zasugerować co mogę zmienić w ustawieniach. Proszę nie skupiajcie się na moim K/D nie jest imponujące ale większość czasu w grze skupiałem się na odblokowywaniu złotych elementów do broni. Już z tym skończyłem strata czasu :P i zaoszczędzenie nerwów:) 

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    443 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 447 Member
    Wybitny nie jestem, ale te 6,5k zabitych mam w samolotach, więc się wypowiem. Rzeczą podstawową jest ustawienie na spacji "dziób w górę". Gram na maksymalnych FOV, też mam 400 DPI i czułość w pojazdach na 30%, potem  niepowiązana kamera swoboda "wyłączona", czułość sterowania samolotu 100%. Na myszce pod kciukiem mam zmiana broni, a na drugim przycisku przesiadanie się - konieczne przy bombowcach. Niestety nie nastawiaj się na dobre wyniki, bo jak tylko wejdą na serwer gracze z wysokimi pingami z Azji typu klany iDF, Hero, czy q8, to zapomnij o lataniu.
  • AlfaMajkel
    30 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 31 Member
    Dzieki Wielkie przetestuje i dam znać jak mi poszło. Mam nadzieje że nie spotkam nikogo ☺
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!