Problem z teksturami broni, postaci w menu gry

marcinas1983
5 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member
Witam!

Czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem jak poniżej na screenach z gry?? Poniżej podałem 4 linki do zdj. jak to u mnie w grze wygląda..

Komentarz

• Solider_Zer0
    45 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 46 Member
    Spróbój zainstalować sterownik do karty graficznej. Jak nie zadziała to spróbój przeinstalować grę.
  • MinisterGalosh
    50 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 54 Member
    U mnie po wyjściu z gry miałem tylko postacie żołnierzy,bez jakiegokolwiek menu.Zdarzyło się tak kilka razy,tylko  ponowne uruchomienie gry pomagało.Ale może faktycznie należy przeinstalować sterowniki.
  • marcinas1983
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member
    Dzięki za podpowiedzi, ale sterowniki najnowsze a problem z tym mam prawie od samego początku jak grę posiadam. Wcześniej miałem co prawda tekstury żołnierzy, ale z broniami było już różnie... czasem były kiepsko "oświetlone". Po ostatniej aktualizacji z pacyfikiem nie mam już tekstur broni oraz żołnierzy.
  • MinisterGalosh
    50 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 54 Member
    A masz może jakieś dodatkowe pliki do gry,np:user cfg lub podobne?
  • marcinas1983
    Nic z tego... czysta gra bez żadnych modów. Najwyżej spróbuję odinstalować ją i zainstalować ponownie, może pomoże.
  • Solider_Zer0
    45 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 46 Member
    Może w panelu sterowania nvidia. Uzyj ustawien domyslnych. Jak chcesz to moge Ci napisać swoje. Pod wiecej fps. A dysk masz ssd ?
  • marcinas1983
    edytowano listopad 2019
    AlfaMajkel powiedział(a):
    Może w panelu sterowania nvidia. Uzyj ustawien domyslnych. Jak chcesz to moge Ci napisać swoje. Pod wiecej fps. A dysk masz ssd ?
    Niestety mam kartę graficzną amd więc nic z tego... ale dzięki za chęć pomocy.

EDYTA:

Niestety przeinstalowanie gry nic nie dało.

Post edited by marcinas1983 on
  • marcinas1983
    Dla potomnych... problem rozwiązałem... okazało się, że coś nie do końca BF5, AMD RX580 i DX12 działają w parze. Po zmianie DX na 11stkę, nie ma problemu z teksturami w "Twoja kompania"
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!