Problem z teksturami broni, postaci w menu gry

marcinas1983
4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 7 Member
Witam!

Czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem jak poniżej na screenach z gry?? Poniżej podałem 4 linki do zdj. jak to u mnie w grze wygląda..

Komentarz

• AlfaMajkel
    24 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 25 Member
    Spróbój zainstalować sterownik do karty graficznej. Jak nie zadziała to spróbój przeinstalować grę.
  • MinisterGalosh
    44 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 47 Member
    U mnie po wyjściu z gry miałem tylko postacie żołnierzy,bez jakiegokolwiek menu.Zdarzyło się tak kilka razy,tylko  ponowne uruchomienie gry pomagało.Ale może faktycznie należy przeinstalować sterowniki.
  • marcinas1983
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 7 Member
    Dzięki za podpowiedzi, ale sterowniki najnowsze a problem z tym mam prawie od samego początku jak grę posiadam. Wcześniej miałem co prawda tekstury żołnierzy, ale z broniami było już różnie... czasem były kiepsko "oświetlone". Po ostatniej aktualizacji z pacyfikiem nie mam już tekstur broni oraz żołnierzy.
  • MinisterGalosh
    44 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 47 Member
    A masz może jakieś dodatkowe pliki do gry,np:user cfg lub podobne?
  • marcinas1983
    Nic z tego... czysta gra bez żadnych modów. Najwyżej spróbuję odinstalować ją i zainstalować ponownie, może pomoże.
  • AlfaMajkel
    24 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 25 Member
    Może w panelu sterowania nvidia. Uzyj ustawien domyslnych. Jak chcesz to moge Ci napisać swoje. Pod wiecej fps. A dysk masz ssd ?
  • marcinas1983
    edytowano 3 listopad
    AlfaMajkel powiedział(a):
    Może w panelu sterowania nvidia. Uzyj ustawien domyslnych. Jak chcesz to moge Ci napisać swoje. Pod wiecej fps. A dysk masz ssd ?
    Niestety mam kartę graficzną amd więc nic z tego... ale dzięki za chęć pomocy.

EDYTA:

Niestety przeinstalowanie gry nic nie dało.

Post edited by marcinas1983 on
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!