Bfv wywala do pulpitu!! Update Pacyfic

zoozoomeed
3 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
Witam, od ostatniej aktualizacji pacyfic mam dziwny problem.. Chwilę pogram multiplayer i wywala grę do pulpitu bez żadnego komunikatu. Gdzie twki problem?

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    432 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 436 Member
    Też mi się parę razy zdarzyło zupełnie bez powodu.  
  • zoozoomeed
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
    Pogram 10 - 15min i wywala... Naprawa ileś problem??
  • AlfaMajkel
    24 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 25 Member
    Poważam sie ale miałem kiedyś takie problemy w innych grach. To może być problem nieaktualnych sterownikow lub nie zaktualizowanego Windowsa. 😬
  • zoozoomeed
    Stery nowe win po update. Wcześniej nie miałem problemów wogole. Po tym patchu pacyfic takie cyrki
  • AlfaMajkel
    24 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 25 Member
    Spróbój usunąć folder z moich dokumentów BF 5. Zresetuje to wszystkie ustawienia.
  • zoozoomeed
    Rozwiązałem chyba problem... Ale. Jak się powtórzy zrobię jak napisałeś
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!