Pomoc przy uzyskaniu stabilnej ilości FPS.

DoctorYoungie
0 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
Cześć i czołem!

Mój problem jest specyficzny, ale przy obecnych środkach po prostu na tą chwilę nie mam żadnej alternatywy. Droga społeczności, czy przy tym sprzęcie, dałbym radę utrzymać w jakiś techniczny - programistyczny sposób powiedzmy, 30 stałych klatek podczas rozgrywek w BFV? Dla przykładu, BF1 chodzi u mnie bardzo dobrze na ustawieniach średnich w stałych 30 klatkach, dlatego zastanawia, dlaczego BFV pomimo podobnych wymagań tak nie działa. Proszę o udzielenie rad.

Moja specyfikacja:
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060
Pamięć RAM: 6 GB
Procesor: Intel Core i7 2.67 Ghz (cztery rdzenie)

Komentarz

• AlfaMajkel
    24 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 25 Member
    Witam. Niestety napewno masz mało ramu. 6gb to dziwna liczba przy takim PC powinines miec minum 8 gb. Pamietaj ze to dziala w ten sposob 2 - 4 - 8 - 16 - 32 gb. Bardzo mozliwe ze masz wladowane 3x po 2 gb co nie jest za dobrze dla twego komputera jak i plynosci gry. Kosci zawsze musza byc te same i musza miec 4gb + 4 gb. Ja mam 4gb x 4. Postaraj sie to zrobić Bf5 potrzebuje 16 gb. Napisane jest 8gb w wymaganaich ale to sciema aby sie gra uruchumienia, a w grze takiej jak Bf pamiec wirtualna jest bardzo potrzebna. Wiec co możesz zrobic. Napewno zaktualizuj sterownik karty graficznej. Pozniej trzeba sie pogrzebać w ustawieniach panelu sterowania Nvidia. Jak nie wiesz jak to nie ustawiaj sam. Moge pomoc tylko napisz odpowiedz zaglądam tu codziennie 😉
  • LM_Wyrzysk
    432 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 436 Member
    GTX 1060 i i7 (nie wiem jaka) spokojnie powinny trzymać Ci 30, nawet 60, albo i więcej klatek. Winę faktycznie może ponosić RAM. Dwie kości, to w dualu oczywiście. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!