zablokowane funkie sieciowe

PL-Gucio
4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 14 Member

brak dostępu do funkcji sieciowych battlefield 5 jeszcze wczoraj grałem , dziś wyskakuje mi ze konto ma zablokowane funkie sieciową ?

Komentarz

• Your3vilTwin
    1565 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,598 Member
    A tak z ciekawości. Masz weryfikację dwuetapową?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• MisterXRCF
    10 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 12 Member
    Też mam taki sam komunikat... tak samo wczoraj wszystko grało, teraz to...
  • LM_emzio
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 78 Member
    edytowano 4 listopad
    Sprawdzalisci serverdown detector?
  • MisterXRCF
    10 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 12 Member
    edytowano 5 listopad
    Tak, sprawdziłem, ale potem pojawił się komunikat w grze o tej aktualizacji interfejsu (nwm jak to się dokładnie nazywa), pobrał aktualizację, ponownie uruchomił grę i wszystko działa :smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!