[PC] Klamka

Noetus
postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1 Member
Pluton [KLMK] Klamka rekrutuje graczy chętnych do rozgrywek międzyplutonowych. Co weekend organizujemy starcia 8 na 8 w trybie podboju drużynowego. Wkrótce wystartujemy także w  lidze Gaming Arena. 

Poza rozgrywkami gramy także wszystkie inne tryby w tym Firestorm drużynowy (sam mam ponad 450 wygranych).

Poszukujemy aktywnych graczy 16+.

Kontakt
- Origin: Noetus lub PanRoker

Komentarz

• Snajper_Kaemista
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 9 Member
    Hej. Chętnie do Was dołączę. Mój nik: Snajper_Kaemista
  • LM_Wyrzysk
    523 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 530 Member
    edytowano 20 marzec
    Noetus powiedział(a):
    Pluton [KLMK] Klamka rekrutuje graczy chętnych do rozgrywek międzyplutonowych. Co weekend organizujemy starcia 8 na 8 w trybie podboju drużynowego. Wkrótce wystartujemy także w  lidze Gaming Arena. 

Poza rozgrywkami gramy także wszystkie inne tryby w tym Firestorm drużynowy (sam mam ponad 450 wygranych).

Poszukujemy aktywnych graczy 16+.

Kontakt
    - Origin: Noetus lub PanRoker
    450 wygranych w Firestorm? Przerażasz mnie. 

ps. kolego Snajper wiesz, że skoro szukają kogoś do grania 8 vs 8, to potrzebują ludzi z KD minimum 0,1, no może 0,15? 
  • Runi88
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    Witam. Poszukuje klanu gdzie sa chetni gracze pograc poznymi wieczornymi godzinami. Chetnie dolacze. W BF gram od BF3
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!