Cheaterzy

Altaiir2012
postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 1 Member
Czy ktos moze mi powiedziec dlaczego wielebne EA ma tak bardzo wywalone na graczy ? BF1 ostatnio przez hakerow stal sie praktycznie nie grywalny(mowie o operacjach). Nie mam rundy zeby jakis gosc z WH , niewidzialnoscia czy innymi aimbotami nie wbil na serwer i nie niszczyl gry innym. Ostatnio jest to praktycznie na porzadku dziennym a i nieraz po nazwach mozna poznac ze to juz nam dobrze znany czlowiek od niszczenia zabawy ktoremu EA pozwala to robic.

Komentarz

• Chytrooki
    55 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 56 Member
    To jest plaga w każdej grze. Być może jak bf5 trafi na steam to VAC sie tym zajmie ale równie dobrze w CS też jest masa cziterów. W Bf5 jest duży problem z zgłaszaniem graczy. System zgłaszania jest niepraktyczny jest źle stworzny i za dlugo trwa zraportowanie osoby z menu gry. Powino być przy tablicy wyników przycisk zgłoś w aplikacji a nie jak jest teraz ze używasz dodatkowo nakładki. Druga sprawa zamiast ładowania sie w oknie logowania do meczu powinien być schemat zgłaszania gracza, w tej chwili mamy jakies informacje o zadaniach i teatrze wojny. To napewno doinformowało wiele osób.
  • LM_Wyrzysk
    567 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 575 Member
    Gdyby w BFie byli normalni gracze, to cheaterom nie chciałoby się oszukiwać. Kilka razy, kiedy trafiłem na oszusta, zostawałem na serwerze i obserwowałem co robią ludzie. Nie respiłem się nawet, tylko obserwowałem czata i liczbę graczy na serwerze. 90% ludków ma gdzieś, że na serwerze jest cheater i gra sobie do końca rundy nie dla statystyk, tylko dla przyjemności. A cheater sobie pyka po 140 fragów i się bawi w najlepsze. 
  • Chytrooki
    55 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 56 Member
    Święta prawda😞
  • WeryBigOrg
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 1 Member

Jest tylko małe ale: tak postępują gracze gdy oszust gra po ich stronie teamu.

Kiedy oszust dobiera się hipokrytom do ich postaci wtedy piszą jaki świat jest beee...

HIPOKRYCI.

Zawsze na prawdzie
  • Sebolpoltar
    30 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 38 Member
    Gry od EA to jakaś porażka - wystarczy zobaczyć losy BF V. Ja kupiłem BF 1 bo naprawdę ma klimat - niestety klimat ten psują cheterzy. Są tak rozbestwieni, że już jawnie pizgają po mapkach z ewidentnymi cheatami - pytanie się ciśnie do głowy czemu tak beztrosko i swobodnie czeat -ują/?Ano dlatego, że nic się im nie robi więc bezkarnie biegają z haxami po mapce ile wlezie. Na 10 rozegranych gier ma 2 góra 3 bez czeaterów.  Mam nadzieję, że takie kolatorstwo ze strony EA i DICE w stosunku do graczy którzy cenią sobie normalną rozgrywkę skończy się upadkiem tych firm na przysłowiowy "PYSK" . Skoro oglądam filmy z lat 2018 2020 z graczkami którzy chwalą się grą na czeatch , robią poradniki jak konfigurować je w grze - jaka to frajda psuć komuś zabawy z normalnej gry. A konta nadal w ORIGIN istnieją gracze o tych nickach nadal biegają po mapkach na wspomagaczach w BF BRAWO Panowie tak dalej mama nadzieje , że wam zostaną same cheaterzy a i ci w końcu jak zobaczą że grają sami ze sobą też w końcu wpadnie im do tego pustego łba pomysł - że się kiepsko tak gra cheater na czeatera i wam ta firma padnie i wujek Sam z USA kopnie was w żyć i bez zasiłku wylądujecie na tym syfie w USA pod mostem Brooklińskim :) Ja już żadnego syfu z EA nie kupię i odradzam każdemu co ceni sobie jakość wraz z obsługą klienta na co najmniej normalnym poziomie. 
    P.S.
    kolegą co nabyli BF V - doradzam reklamowanie bubla i zwrot kasy skoro gra już padła w 4 miesiąc po premierze? Nie wiem nieorientujący się ale ja bym tak robił.
  • LM_Wyrzysk
    567 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 575 Member
    Elo, a ja pykam sobie nadal. Z technicznego punktu widzenia ta gra nigdy nie powinna mieć premiery i mam wątpliwości, czy ostatnie aktualizacje ją faktycznie ukończą. Z Alphy wyszła, ale nadal jesteśmy w Becie. Gram, bo movement postaci i feeling strzelania są dla mnie idealne, a to, że codziennie wywala mnie do pulpitu, czy to, że nie mam możliwości dołączenia normalnie do znajomych oczywiście woła o pomstę do nieba, ale idzie to przeżyć. Największym minusem  gry są standardowo snajperzy. Każdy niskorangowy ludek gra snajperem, bo ... nie wiem, chyba myśli, że będzie dobry. Na każdym trybie, małym i dużym są krzako i skałosnajperzy. Co do BF1, to kupiłem, pograłem z 60h i uciekłem do BF4. Tak casualowego modelu strzelania, to nawet w Fortnite nie ma. Randomowy spread pocisków jest dobry dla bąbli na konsolach, ale nie na PC, gdzie mamy precyzyjne myszki. BF6 kupię, bo nawet najgorszy Bf jest lepszy, niż najlepszy COD. 
  • Chytrooki
    edytowano 14 czerwiec
    LM_Wyrzysk "Bo nawet najgorszy Bf jest lepszy, niż najlepszy COD".  Podpisuje się pod ta wypowiedzią;)! Aktualnie gram w CoDMW gra ma dużo bogów. Grę potrafię uruchamiać 3 - 4 razy na dysku SSD, Utracono połączenie, Wymagana jest aktualizacja, Sprawdzanie Aktualizacji, Pobieranie Profilu. Gra zajmuje 203GB. Snajperzy to plaga tylko ze giniesz na jedna pestkę niema różnicy czy w głowę czy w tułów. Kamperów jest około 20 na 32 osoby w przeciwnym teamie + kilku gosci z Chinskimi/Koreanskimi nickami którzy graja na Czitach. Czekam na BF6 lub BF3 Remaster którą kupie w ciemno. Spędziłem w niej mnóstwo godzin grając na PS3 uważam ja za najlepsza cześć. Miejmy nadzieje ze przecieki na temat Remastera są prawdziwe.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.