Cheaterzy

Altaiir2012
postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 1 Member
Czy ktos moze mi powiedziec dlaczego wielebne EA ma tak bardzo wywalone na graczy ? BF1 ostatnio przez hakerow stal sie praktycznie nie grywalny(mowie o operacjach). Nie mam rundy zeby jakis gosc z WH , niewidzialnoscia czy innymi aimbotami nie wbil na serwer i nie niszczyl gry innym. Ostatnio jest to praktycznie na porzadku dziennym a i nieraz po nazwach mozna poznac ze to juz nam dobrze znany czlowiek od niszczenia zabawy ktoremu EA pozwala to robic.

Komentarz

• Solider_Zer0
    45 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 46 Member
    To jest plaga w każdej grze. Być może jak bf5 trafi na steam to VAC sie tym zajmie ale równie dobrze w CS też jest masa cziterów. W Bf5 jest duży problem z zgłaszaniem graczy. System zgłaszania jest niepraktyczny jest źle stworzny i za dlugo trwa zraportowanie osoby z menu gry. Powino być przy tablicy wyników przycisk zgłoś w aplikacji a nie jak jest teraz ze używasz dodatkowo nakładki. Druga sprawa zamiast ładowania sie w oknie logowania do meczu powinien być schemat zgłaszania gracza, w tej chwili mamy jakies informacje o zadaniach i teatrze wojny. To napewno doinformowało wiele osób.
  • LM_Wyrzysk
    505 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 511 Member
    Gdyby w BFie byli normalni gracze, to cheaterom nie chciałoby się oszukiwać. Kilka razy, kiedy trafiłem na oszusta, zostawałem na serwerze i obserwowałem co robią ludzie. Nie respiłem się nawet, tylko obserwowałem czata i liczbę graczy na serwerze. 90% ludków ma gdzieś, że na serwerze jest cheater i gra sobie do końca rundy nie dla statystyk, tylko dla przyjemności. A cheater sobie pyka po 140 fragów i się bawi w najlepsze. 
  • Solider_Zer0
    45 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 46 Member
    Święta prawda😞
  • WeryBigOrg
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 1 Member

Jest tylko małe ale: tak postępują gracze gdy oszust gra po ich stronie teamu.

Kiedy oszust dobiera się hipokrytom do ich postaci wtedy piszą jaki świat jest beee...

HIPOKRYCI.

Zawsze na prawdzie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!