Wydłużenie czasu TTK w aktualizacji 5.2?

1235»

Komentarz

• BlueTiger07
    365 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 371 Member
    Od początku mówiłem, żeby nie skracać TTK, że netcode tego nie wytrzyma i tak było, skrócili, pojawiły się zgony na hita, ginięcie po schowaniu za osłoną, mało czasu na reakcję lub wcale ...
    Teraz jest idealnie, feeling grania przypomina BF4, netcode spokojnie wyrabia, poprzednie problemy zniknęły, można by powiedzieć, że zostało wybalansować jedynie bronie po tej zmianie i będzie cacy. Jak znowu się zaczną kombinacje to już spieprzą do końca, netcode nie jest przystosowany do krótkiego TTK, to nie COD. :/
  • A-R-E-K_86_POL
    23 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 27 Member
    BlueTiger07 być może masz rację, DICE już zapowiedziało, że na ten moment nie mają zamiaru wracać do poprzedniego TTK, a jedynie poprawią balans broni, które po patchu 5.2 są niegrywalne. Co do reszty komentarzy w stylu "zmiana dotyczy całej społeczności" i co z tego? To jest battlefield, który przypadł mi do gustu głównie z powodu krótkiego TTK/trybu hardcore. W tym momencie nie mam wyboru bo trybu HC nie ma, a przy tym TTK gra przypomina śmieszną wojnę na NERFY z piankową amunicją. Jest kilka broni, które działają bez zarzutu, a cała reszta nie ma z nimi szans. Zawsze, każdą broń wbijam na maksa, a teraz nie ma takiej możliwości. Czekam na łatkę, a BF póki co zbiera kurz.
  • BlueTiger07
    365 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 371 Member
    Ty wolisz hardcore, którego nie ma w BFV a powinien być, bo niektórzy wolą taki tryb, sam wiele godzin spędziłem w BF4 na hardcore ale potem z racji większej ilości znajomych na normalu, przerzuciłem się na normal ale uważam, że powinien być wybór. Hardcore to zwykle było brak oznaczeń, brak regeneracji zdrowia i 60% zdrowia, to powodowało, że ginęło się szybko ale TTK był taki sam dla obu trybów. W tej chwili w BFV jest moim zdaniem idealnie pod względem "zbalansowania" TTK i Netcode. Gdyby był jeszcze hardcore taki jak w BF4 to myślę, że każdy by się odnalazł.
  • LordShaGNade
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 2 Member
    A dla mnie idealnie. Tylko teraz żone do mamusi i i zaczynamy święta na Wake Island.
  • Your3vilTwin
    1617 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,650 Member
    @BlueTiger07

Tu jest dość dokładnie wyjaśnione "zgony na hita, ginięcie po schowaniu za osłoną, mało czasu na reakcję lub wcale ...". Jedna kulka w tą czy w tamtą nie ma tu większego znaczenia. 

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SmokingJoe_Fyyyy
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 18 Member
    To coś zwane bublemfiedem stało sie totalnie nie grywalne bieganie z paroma brońmi którmi cokolwiek idzxie ustrzerlić staje sie nudne a co do ttk to ktoś tu pisze o statystykach broni można je między poślady wsadzić i wytrzeć wywalić pół magazynka w goś cia i on dalej stoi jakby nigdy nic pare gier mi wystarczyło i deinstalacja nastąpiła i do gry nie waracam nie polecam zmarnowany czas i pieniądze
  • LM_emzio
    96 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 100 Member
    Staty są akurat całkiem prawidłowe, może słabo trafiałeś? Zresztą w niektórych broniach trzeba więcej niż pół magazynka żeby zabić przeciwnika, o ile nie strzelasz w głowę rzecz jasna.
  • Porezowy
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 6 Member
    BlueTiger07 powiedział(a):
     Hardcore to zwykle było brak oznaczeń, brak regeneracji zdrowia i 60% zdrowia, to powodowało, że ginęło się szybko ale TTK był taki sam dla obu trybów

Na matematykę to chodziłeś w szkole?
  • LM_Wyrzysk
    520 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 527 Member
    @BlueTiger07 i @A-R-E-K_86_POL jak Wy możecie ze sobą dyskutować o Battlefieldzie skoro jeden gra na konsoli, a drugi na PC? To dwie różne gry. Na konsoli gra jest w zwolnionym tempie i kiedy do zabicia wystarczą trzy kulki, to tak, jakby na PC było 5. TTK powinno być krótsze na konsoli i dłuższe na PC. Oglądałem mnóstwo gameplayeów dobrych graczy z konsoli i na PC z takim czasem reakcji i celnością byliby farmieni. Zagrałem po 5 tygodniach przerwy 5 rund i TTK nie ma znaczenia. Co za różnica czy potrzeba 3, 4, czy 5 kul do zabicia? Ważne, że wszyscy mają równe parametry broni. Dalej głównym problemem są plażowicze, którzy wchodzą na serwer poleżeć, a nie TTK. 
  • SkyZeWonsem
    1332 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,345 Member
    Różnica jest taka, że krótkie TTK było po prostu fajne. Dawało frajdę w tej słabej części.
  • VXBronsonXV
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 288 Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    VXBronsonXV powiedział(a):
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Pograłem Garandem i nie widzę różnicy. 

ja widzę: potrzebowałem 3 strzały na przeciwnika teraz 4
    Nawet z tą specjalizacją na dystans?

tak nawet z nią.Podobno dystans gra pierwsze skrzypce w ttk 5.2

• Solider_Zer0
    45 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 46 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Różnica jest taka, że krótkie TTK było po prostu fajne. Dawało frajdę w tej słabej części.

Dlaczego słabej bo lepiej grać całe życie w BF4. To tak samo jak jeść te same płatki na sniadanie całe życie.
  • SkyZeWonsem
    1332 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,345 Member
    AlfaMajkel powiedział(a):
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »

Dlaczego słabej bo lepiej grać całe życie w BF4. To tak samo jak jeść te same płatki na sniadanie całe życie.
    Mądrego to i miło poczytać. 
  • 19Romulus84
    42 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 44 Member
    W tą grę się grać nie da. Grałem po 5-8 godzin dziennie teraz od 20 dni zagrałem 2 godziny w TTK 5.2 i z dwie godziny w TTK 5.2.2. Nie chodzi o to bo ja też mam wyniki takie jakie miałem tu się nic nikomu zmienić nie może. Dobry gracz zrobi dobry wynik a słaby słaby. Chodzi o to że bronie były dobrze zbalansowane w 5.0 a teraz nie są. Strzelanie trwa zbyt długo, co przekłada się na uczucie że broń przestała być śmiercionośna i stała się po prostu zabawkowa jak z odpustu, mnie to najbardziej wkurza.  Nie to TTK 5.2.2 to jest TTK dla dzieci. Teraz SOUMI jest bezużyteczny. Jak można wpaść na pomysł że lepiej ROF równoważyć obrażeniami a nie celnością i stabilnością jak w 5.0? Ja w 5.0 medykiem grałem SOUMI/Tommy wsparciem KM-Lewis a szturmowcem SG1-5 lub STG44 i wszystkie te bronie były śmiercionośne i zrównoważone. Komu było potrzebne to dłużące się TTK to ja nie mam pojęcia. Jak nie zmienią tego TTK z powrotem do 5.0 to ja po świętach zaczynam się otrzaskiwać w CoDMW i nigdy nie wrócę do BFV choć go kochałem ale nie takiego. Jak tamtą grę oceniałem na 9/10 tak 5.2 na 3/10 a 5.2.2 na 4/10. Zrobili z dobrej i zrównoważonej gry gniota i tyle. Może jak będą naciski to się ugną i wrócą w styczniu do TTK 5.0 jedynego dobrego. Nie tykam tego szajsu dopóki nie oddają mi mojej gry. 
  • LM_Wyrzysk
    520 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 527 Member
    TTK nie ma znaczenia. Czy się strzelasz 3 vs 3 kulki, czy 4 vs 4 kulki niewiele zmienia. Pytanie, czy zrobili już autobalans na serwerach? Nie? Dziękuję!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!