Czy wystarczająca konfiguracja?

PanMakler
4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 6 Member
Witajcie. Przymierzam się do kupna BF5. I chciałbym się dowiedzieć czy mój komp da radę aby w miarę komfortowo grać. Konfiguracja sprzętowa : i5 4690  GTX 1060 6GB   RAM 16 GB  windows 7 64bit. (na razie ) . W planach mam zainstalowanie Win10 na osobnej partycji ,specjalnie pod BF5 ale muszę mieć pewność czy warto z tym sprzętem. I stąd moje pytanie. Na co mogę liczyć przy win7 i przy win10, tzn. jaka grafika , płynność ,ile fps-ów???  Bedę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.   Wcześniej pisałem z tym zapytaniem do jednego gracza na tym forum ale nie wiem czy wiadomość dotarła i czy będzie odpowiedź. Postanowiłem więc wystąpić z pytaniem do szerszego grona. Nie mam pojęcia czy tym postem nie łamię regulaminu bo czasu mało i ze "100 lat" tu nie bylem  jeśli tak to bardzo przepraszam.  

Komentarz

• Myrasz
    129 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    edytowano listopad 2019
    Łap: 

Twoja konfiguracja powinna dać radę.
  • RobKul86
    121 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    Mam zbliżoną konfigurację i jest wystarczająca. Oczywiście, jeśli nie grasz z grafiką ustawioną na ultra...
  • LM_Wyrzysk
    506 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 512 Member
    A może Origin Acces najpierw? Potem kupisz, albo i nie.
  • PanMakler
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 6 Member
    edytowano listopad 2019
    Kurczę nie pomyślałem o Origin Acces..!  Dzięki.   Dzięki za filmik MYRASZ. Czy to jest na Win7? Pozdrawiam.
    Post edited by PanMakler on
  • VXBronsonXV
    254 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 285 Member
    miałem i5 4690k(podkręcony z 3,5ghz na 4,2ghz) i windows 7 gra przycinała czasami a jak jeszcze chcesz wstawić na to windows 10 to raczej nie pograsz płynnie.Pamiętaj że nie tylko karta graficzna pracuje w kompie.Coś jeszcze te wszystkie cuda musi przetworzyć,a battlefield jest grą bardzo prockożerną
  • Solider_Zer0
    45 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 46 Member
    Procesor i5 7400, GTX 970, 16gb ram ddr4. Wszystko ustawienia pod wydajność. Klatki 70 -110. Spada do 70 klatek kiedy jest naprawde niezły młyn. Dużo dymu itp. Tak to mam średnio 90 - 100.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!