problem wywala i nie ładuje

ATbaits
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 2 Member

Szczałeczka  wszystkim 

W niedzielę 24 grałem ponad godzinkę i w  tym czasie  miałem zacięcia co kilka sekund , Po ponad godzinie  zacieło  mi grę i zrobił się czarny  monitor ,  i tak trwało  kilka minut nic nie dało sie zrobić . 

Uruchomiłem apke  ponownie i  ładuje się gra do momentu ustawienia ostrości znaczka i audio , po ustawieniach audio wywala mnie do apki origin 

W gre gram koło pięciu miesięcy i grałem  na niej koło 600 godzin i jak dotychczas nie miałem problemu  

Nieraz karabinki same strzelały i latałem na boki  ale to trafiało się może z dwa razy

Dodam że próbowałem aktualizować grą i naprawić bez żadnego skutku

napisałem do nich o problemie  i nie dostałem jeszcze odpowiedzi  a gra dalej nie działa  

Komentarz

• RobKul86
    121 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    Spróbuj z katalogu "Dokumenty" w "Eksploratorze Windows" wywalić katalog "Battlefield V". Powinno to zresetować wszystkie ustawienia gry. Może to pomoże...
  • ATbaits
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 2 Member
    Próbowałem  wywaliłem  logowałem się kilka razy na nowo,    robiłem też napraw i dalej to samo  
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!