Problem z pojawieniem się zadań broni

JDandLemoande
postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
Od nowego patcha po osiągnięciu poziomu 5 lub 10 nie pojawiają się zadania na broń, ktoś tak ma czy u innych działa?

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    493 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 499 Member
    Wiem tylko, że teraz każde zero, które do tej pory grało snajperem, albo leżało z bipodem ustawia się na serwerach i robi zadania na normalnych broniach, więc chyba problemu nie ma. 
  • Rydzu2015
    763 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 795 Moderator
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Wiem tylko, że teraz każde zero, które do tej pory grało snajperem, albo leżało z bipodem ustawia się na serwerach i robi zadania na normalnych broniach, więc chyba problemu nie ma. 
    Zachowujesz się tak jakby każdy kto gra lepiej inną klasą niż Ty był złem.Może odpal swój serwer i sam na nim graj,nie będziesz miał problemów z akceptacją klas przeciwników 😉
  • LM_Wyrzysk
    493 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 499 Member
    Źle się wyraziłem, bo nie wiedziałem, że można lepiej lub gorzej kampić ze snajperką, albo leżeć z dwójnogiem. Nie mam za bardzo doświadczenia, bo kupiłem tę grę, żeby w nią grać. 
  • Szczepan3Ustron
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
    Mam na stena odpalone zadanie złote jak na razie wygląda że zadania dzialają chodź nie odblokowują się bo słabo widocznie gram 10 bez śmierci na punkcie bądź 20 na punkcie wyciągu gry. Naj częściej mam Aś reanimacji i leczeń. Ale trafi się gra że się samo odblokuje. Z plutonem grywam DM a na nich skórek nie odblokuję. I tak nawiązując sprawdz dokładnie opis zadania.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!