Problem z trybem online po najnowszej aktualizacji.

Skrzetuski09
3 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 5 Member
Witam! Po najnowszym patchu nie ładuje mi się tryb online. Na początku ładowania wychodzi z gry i pozostaje tylko aplikacja origin. Czy ktoś może pomóc?

Komentarz

• m4mbo
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 2 Member
    Należy kliknąć w origin "Napraw" i poczekać aż zostaną sprawdzone wszystkie pliki. Niestety pomimo tego. że gra zacznie Ci działać to będziesz załamany tym co zobaczysz. Na serwerach wyniki cwaniaczków 80:0 stały się norma. Gra została maksymalnie zepsuta. szkoda.
  • Skrzetuski09
    Dzięki bardzo. Reinstall gry pomógł. 
    Powiem szczerze - mi się gra bardzo podoba. Kapitalnie odzwierciedlony chaos wojny, do tego klimat gry zespołowej. Świetne efekty. 
    Może to dlatego, że... ostatnią strzelanką o II wojnie, w którą regularnie grywałem było Call of Duty 1 United Offensive xD 

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak włączyć trening samolotowy??? Bo nauka pod ostrzałem wroga raczej ciężko idzie ;)
  • LM_Wyrzysk
    523 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 530 Member
    Na poligonie musisz przestawić dźwignię w miejscu respa pt. "otwarty teren" i potem masz do wyboru Spitfire lub Stuka. Latają boty, ale strasznie wolno. Pomęcz się jeden dzień na Fjellu i zobaczysz o ile skill w górę pójdzie. Na poligonie sensownie nie potrenujesz. 
  • Skrzetuski09
    Ok, znalazłem. Jeszcze jedno pytanie. Czy  kiedy podczas bitwy online zrzucę bomby z samolotu, mogę później je uzupełnić nie tracąc kolejki w samolocie? Trzeba gdzieś konkretnie polecieć, lądować czy jeszcze coś innego? :)
  • LM_Wyrzysk
    523 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 530 Member
    Ooo widzę, że kolega faktycznie zaczyna. Nad respem masz takie "skrzyneczki", które uzupełniają całą amunicję (jest mały cool down, że niby bombki się ładują), ale żdnej kolejki nie tracisz, bo Ty jesteś w samolocie i dopóki Cie nie zestrzelą, to Ty latasz. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!