Elitarne skiny żołnierzy

LM_Wyrzysk
493 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 499 Member
Siema, spotykałem się dzisiaj z opinią, że elitarne ludziki w grze biegają np. szybciej od ludków w normalnych mundurach. Czy ktoś coś wie na ten temat? Nie chce mi się wierzyć, ale kolega bardzo mocno przekonany.  

Komentarz

• Kolednik91
    83 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 84 Member
    No nie wiem ale ja na przykład spotkałem się z opinią, że mecze są ustawione bo to niemożliwe aby nagle przegrywająca drużyna odbiła się od dna i wygrała. ;)

Osobiście nie zauważyłem żeby oprócz "+5 do chęci zestrzelenia elitarnego żołnierza" to mieli jakieś inne bufy.
  • LukaszX1992
    144 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 144 Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Siema, spotykałem się dzisiaj z opinią, że elitarne ludziki w grze biegają np. szybciej od ludków w normalnych mundurach. Czy ktoś coś wie na ten temat? Nie chce mi się wierzyć, ale kolega bardzo mocno przekonany.  

Może na pervitinie latają? :smiley:

• VXBronsonXV
    252 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 283 Member
    Kolednik91 powiedział(a):
    No nie wiem ale ja na przykład spotkałem się z opinią, że mecze są ustawione bo to niemożliwe aby nagle przegrywająca drużyna odbiła się od dna i wygrała. ;)

Osobiście nie zauważyłem żeby oprócz "+5 do chęci zestrzelenia elitarnego żołnierza" to mieli jakieś inne bufy.

wyjaśnię ci to-gra sprawdza jaki jest status rozgrywki np 150:30,sprawdza ilu graczy jest w każdym teamie i jakie levele wyciąga średnią.-gracz lvl 14 z k/d ratio 4.0 zawyża im stata toteż gra daje  do przeciwnej drużyny gracza lvl 115 z dobrym k/d żeby skompensować.także jak masz lvl 2 i zrobisz campa tankiem 30-0 nie dziw się że wskoczą "chłopcy z górnej półki"
  • Kolednik91
    83 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 84 Member
    VXBronxonXV Czyli mówisz o tym czego według części społeczności nie ma? Coś jak autobalans czy poprawny matchamking? To ciągle nie jest to o czym mówiłem. Mówię, o przeświadczeniu ustawienia gry już w momencie jej rozpoczęcia. Ale dzięki za wyjaśnienie. :)
  • Kolednik91
    Dobra sorry VXBronsonXV pisałem ręcznie i pomyliłem się w twoim nicku. Dla mnie jeszcze jest za wcześnie. Czemu tu nie ma opcji edycji postów? 
  • Solider_Zer0
    45 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 46 Member
    Z katana sie szybciej biega.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!