O co chodzi?

SzaaarY
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
Kupiłem BF-a 4 na początku grudnia i zastanawiam się, co jest nie tak z tą grą w multi. Czy w 2020 już wszyscy grają na haxach? Każdy ma taki czas reakcji, że strzela zanim go w ogóle zauważę (jakby mieli wh i wiedzieli gdzie jestem nim się wychylę), ściągają mnie kilkoma strzałami z kosmicznych odległości (jakby mieli autoaima/norecoila) kiedy ja musze wpakować pół magazynka z bliska. Na ciaśniejszych, miejskich mapach jeszcze idzie kogoś ubić, ale na dużych podbojach np. na lini kolejowej to kaplica. Wsiadam w pojazd/czołg - jestem rozwalany nie wiadomo skąd, nie wiadomo jak. Piechotą? Ściągnie mnie z trzech baz dalej jakiś koleś z pdw. Już pomijam, że przejęcia baz są czysto teoretyczne, bo w ich okolicy często dalej są wrogowie walący do respiących się graczy jak do kaczek. Czysty chaos.

Mam stabilne 60-70fps, w innych fpsach może nie idealnie, ale jakoś mi szło, K/D miałem w miarę równe albo minimalnie ponad. Tutaj natomiast to co się dzieje to jakiś cyrk. Tylko serwery hardcore są całkiem spoko, ale jest ich mało i w godzinach kiedy mogę grać są po prostu już pustawe. Pytam więc; czy ja o czymś nie wiem? Np. macra to w tej części zupełny standard? Albo w opcjach gry coś można ustawić, że np. wszyscy wrogowie cali podświetlają się na czerwono? Bo tak to moim zdaniem wygląda. A szkoda mi przede wszystkim już nie hajsu, a wolnego czasu żeby się tylko wku*wiać.

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1328 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,341 Member
    Wchodzisz do gry, w której zostali starzy wyjadacze. Jesteś mięsem dla nich i nic więcej. Czity owszem zdarzają się ale większość to po prostu dobrzy gracze.
  • LM_Wyrzysk
    505 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 511 Member
    Siema, gra ma ponad 6 lat i Ci, którzy mimo premiery BF1 i BFV nadal grają w Czwórkę znają grę na pamięć. Mają pewnie zrobione po kilka tysięcy godzin, ja dobiłem np. do 3205h, Ty uzbierałeś 42h. Mówiąc brutalnie - nie nadrobisz tego i będzie ciężko, żebyś się tam dobrze bawił. Jeśli lubisz FPSy musisz startować na premierę gry, bo inaczej będziesz na straconej pozycji. Teraz nawet przy BFV miałbyś już wysoki próg wejścia. 
  • SzaaarY
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Czyli po przegraniu kilku tysięcy godzin broń staje się celniejsza, znika odrzut i zadaje 2x większe obrażenia? Jak nazywa się ten achievement? :)

Nie, serio pytam, jak można nauczyć się ściągać jednym strzałem z pistoletu M9 w głowę gościa 300m dalej.

Dzięki w każdym razie za pomoc, ale bez hacków ta gra jest zupełnie niegrywalna. Po prostu.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!