O co chodzi?

SzaaarY
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
Kupiłem BF-a 4 na początku grudnia i zastanawiam się, co jest nie tak z tą grą w multi. Czy w 2020 już wszyscy grają na haxach? Każdy ma taki czas reakcji, że strzela zanim go w ogóle zauważę (jakby mieli wh i wiedzieli gdzie jestem nim się wychylę), ściągają mnie kilkoma strzałami z kosmicznych odległości (jakby mieli autoaima/norecoila) kiedy ja musze wpakować pół magazynka z bliska. Na ciaśniejszych, miejskich mapach jeszcze idzie kogoś ubić, ale na dużych podbojach np. na lini kolejowej to kaplica. Wsiadam w pojazd/czołg - jestem rozwalany nie wiadomo skąd, nie wiadomo jak. Piechotą? Ściągnie mnie z trzech baz dalej jakiś koleś z pdw. Już pomijam, że przejęcia baz są czysto teoretyczne, bo w ich okolicy często dalej są wrogowie walący do respiących się graczy jak do kaczek. Czysty chaos.

Mam stabilne 60-70fps, w innych fpsach może nie idealnie, ale jakoś mi szło, K/D miałem w miarę równe albo minimalnie ponad. Tutaj natomiast to co się dzieje to jakiś cyrk. Tylko serwery hardcore są całkiem spoko, ale jest ich mało i w godzinach kiedy mogę grać są po prostu już pustawe. Pytam więc; czy ja o czymś nie wiem? Np. macra to w tej części zupełny standard? Albo w opcjach gry coś można ustawić, że np. wszyscy wrogowie cali podświetlają się na czerwono? Bo tak to moim zdaniem wygląda. A szkoda mi przede wszystkim już nie hajsu, a wolnego czasu żeby się tylko wku*wiać.

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1354 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,367 Member
    Wchodzisz do gry, w której zostali starzy wyjadacze. Jesteś mięsem dla nich i nic więcej. Czity owszem zdarzają się ale większość to po prostu dobrzy gracze.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • LM_Wyrzysk
    583 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 591 Member
    Siema, gra ma ponad 6 lat i Ci, którzy mimo premiery BF1 i BFV nadal grają w Czwórkę znają grę na pamięć. Mają pewnie zrobione po kilka tysięcy godzin, ja dobiłem np. do 3205h, Ty uzbierałeś 42h. Mówiąc brutalnie - nie nadrobisz tego i będzie ciężko, żebyś się tam dobrze bawił. Jeśli lubisz FPSy musisz startować na premierę gry, bo inaczej będziesz na straconej pozycji. Teraz nawet przy BFV miałbyś już wysoki próg wejścia. 
  • SzaaarY
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    Czyli po przegraniu kilku tysięcy godzin broń staje się celniejsza, znika odrzut i zadaje 2x większe obrażenia? Jak nazywa się ten achievement? :)

Nie, serio pytam, jak można nauczyć się ściągać jednym strzałem z pistoletu M9 w głowę gościa 300m dalej.

Dzięki w każdym razie za pomoc, ale bez hacków ta gra jest zupełnie niegrywalna. Po prostu.

• sokole_oko_pl
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 22 Member
    Ciesz się, że w ogóle możesz grać bo tysiące graczy zbanowali bez powodu ! Powodzenia !
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.