Kampania Operacji

karol_85_6k3s9r
105 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 113 Member
Wie ktoś może dlaczego już nie włączają kampani operacji ? takie fajne koło zataczała. BF5 to taka lipa że masakra wole starego BF1. POzdro.

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    505 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 511 Member
    Siema, chciałem ci odpisać coś sensownego, ale potem sprawdziłem Twoje statystyki w BF4 :-) Twoje TOP5 broni: 1. M320 odłamki, 2. M320 LVG, 3. GOL Magnum, 4. Claymore, 5. M32 MGL. Chryste Panie, jak tak można! Serio, stawałeś w rogu na Metrze i spamowałeś granatnikiem całą rundę? Po co tak spędzać czas?
  • karol_85_6k3s9r
    105 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 113 Member
    Metro jest dobre pod tym względem ale już nie gram w bf4 chodzi mi o bf1 o kampnie operacji wiesz coś na ten temat ?
  • LM_Wyrzysk
    505 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 511 Member
    "Metro jest dobre pod tym względem". Trolujesz mnie, czy poważnie nie widzisz niczego złego w takim graniu? 
  • karol_85_6k3s9r
    Nie troluje Cie... ale nie wiem o co Ci chodzi przecież ktoś zrobił tą grę są takie a nie inne bronie żeby ich używać. Nie chce być nie miły w stosunku do Ciebie ale jak mi się coś nie podoba to po prostu nie gram. 
  • LM_Wyrzysk
    Dobra, może za ostro napisałem. Chodzi generalnie o to, że w tego typu grach znacznie więcej przyjemności i pożytku daje bieganie z zespołem, używanie "normalnych" broni i granie objective. Za normalne bronie uważam takie, które wymagać będą od Ciebie minimum zaangażowania i jakiegoś tam skilla. Bronie, które będą powodowały, że im dłużej nimi będziesz grał, tym będziesz lepszy i będą dawały Ci większa satysfakcję. Wyobraź sobie, jak szybko każda gra FPS umarłaby, gdyby każdy grał tak, jak Ty grałeś w BF4. 
  • karol_85_6k3s9r
    LM_Wyrzysk BF4 był pierwą grą z tej serii zawsze Call of Duty.... Ogólnie słabo mi się grało BF4 nie podchodziła mi. wolę nowsze części. I gram tu zupełnie inną klasą.

• karol_85_6k3s9r
    aa i w BF1 są od nowa kampanie operacji można cisnąć xD pozdro!
  • LM_Wyrzysk
    karol_85_6k3s9r powiedział(a):
    aa i w BF1 są od nowa kampanie operacji można cisnąć xD pozdro!
    Jedynka ma jeden duży minus (bez względu na tryb) tj. jakieś 30 granatów na sekundę. W to się nie da grać ... dobrze. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!