Coraz więcej hacków

«1
Bobrzan
postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
To zaczyna być męczące. I nie chodzi mi to o powszechne "omg hacker wtf" jako reakcja na byle lepszego gracza ale o gości co już się nawet nie kryją z oszukiwaniem biegając z pistoletem i zabijając ludzi z drugiego końca mapy na strzała. Zdarza się że widać, że to nowe konto ale bywa i tak że gość biega z oczywistym aimbotem mając 100+ rangę. Widzą to członkowie obu drużyn. Wcześniej natrafiałem na nich rzadko ale robi się to coraz częstsze dziś rano na cztery zagrane przeze mnie gry dwie były zepsute przez hackerów. Oni nawet często nie zmieniają serwerów siedzą na jednym mając na każdej mapie statystyki typu 120/1 w TEAM DEATHMACHU (przykład z gry która się właśnie kończy gdy piszę ten post). Czy to technologia hacków idzie tak naprzód, że nawet firma waszego poziomu nie potrafi im zapobiec czy już macie to gdzieś i po prostu pracujecie nad kolejnym tytułem nie interesując się poziomem aktualnej rozgrywki?

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    505 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 511 Member
    Na tym forum panuje przekonanie, że gra w fpsy dla przyjemności jest ok, więc graj dla przyjemności, a nie dla kd. Co z tego, że oszust Cię zabija? Statystyki są nieważne! Weź MMG, strzelbę albo snajpera i czerp przyjemność z grania. #play4fun. PS. mam nadzieję, że wyczułeś sarkazm
  • R2RGRSK
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    Niestety jest słabo, nawet raportowanie takiego gracza jest "olewane", konieczność wyjścia do menu głównego wyszukania serwera i ponownego połączenia, żeby nagrać kawałek demka, brak miejsca do wstawienia demka. No i sam sposób raportowania. Żadnego feedbacka, czegokolwiek. Nie wiadomo nawet czy ktoś to sprawdza
  • Your3vilTwin
    1613 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,646 Member
    edytowano 8 styczeń
    E tam nie ma feedbacka. A weź umieść link do profilu takiego gracza i wideo na tym forum to się przekonasz, że jest. Z resztą poczytaj regulamin tego forum. Takie dopalone śnieżynki mają szczególne miejsce w serduszku EA. Złego słowa nie możesz powiedzieć (dobrego z resztą też) bo zaraz przedstawicielstwo naszego ulubionego korpo pogrozu ci paluszkiem że nie wolno tych biednych uciśnionych wspaniałych członkach* naszej społeczności "plotkować"...

*dobór słowa zupełnie przypadkowy

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanTwardy
    184 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 197 Member

Dawno tu nie zagladalem :) Z starymi pierdziochami gramy w nowego CODa - Polecam, szczegolnie cyberatak.

Co do raportowania to tam jest to bardzo wygodne tabela wynikow, prawy przycis myszy i zgloszenie. W BF faktycznie (jeszcze pamietam) bylo dziwnie utrodnionone z wyszukiwaniem przez origin.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • xBRUNNERx
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 40 Member
    Hakerzy byli , i zawsze beda w kazdej grze sieciowej . Roznica moze tylko w jakiej ilosci wystepuja. 
    Raport hackera w grze - Escape - Tablica wynikow - Profil - Raport. 
    Ogolnie powinna wrocic opcja glosowania w grze. To znaczy w  trakcie gry zglaszasz gracza, ktory oszukuje i gracze glosuja ,czy go pozostawic, czy wyrzucic. Tak bylo o ile sie nie myle w BF 4.
  • LM_Wyrzysk
    505 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 511 Member
    xBRUNNERx powiedział(a):
    Hakerzy byli , i zawsze beda w kazdej grze sieciowej . Roznica moze tylko w jakiej ilosci wystepuja. 
    Raport hackera w grze - Escape - Tablica wynikow - Profil - Raport. 
    Ogolnie powinna wrocic opcja glosowania w grze. To znaczy w  trakcie gry zglaszasz gracza, ktory oszukuje i gracze glosuja ,czy go pozostawic, czy wyrzucic. Tak bylo o ile sie nie myle w BF 4.
    prywatne serwery :-(
  • LM_Wyrzysk
    edytowano 12 styczeń
    Wchodzę wieczorem, żeby sobie potestować Zk-383 z większa szybkostrzelnością i ludzik zabija mnie przez dym. Od razu lampka się zapala, więc wchodzę na Obserwatora i ludek oczywiście z aimbotem biega. Naskarżyłem od razu przez tablicę wyników i nagrałem. Właśnie drugi raz zgłaszam i dołączam wideo. Zobaczymy ile czasu potrzeba na bana i czy w ogóle go dostanie. Wideo nie wrzucam, ale ludek to (wyedytowano ze względu na regulamin - Rydzu2015)

ps. dwie rundy spamowałem czat, że cheater na mapie - nikogo to nie obeszło, wszyscy grali dla przyjemności :-(
    Post edited by Rydzu2015 on
  • SkyZeWonsem
    1328 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,341 Member
    A co niby mieli ci na tym czacie napisać ? Zgłosiłeś śmiecia i to wszystko. Te zgłoszenia są dla Ciebie nie dla EA. Masz placebo.
  • LM_Wyrzysk
    SkyZeWonsem powiedział(a):
    A co niby mieli ci na tym czacie napisać ? Zgłosiłeś śmiecia i to wszystko. Te zgłoszenia są dla Ciebie nie dla EA. Masz placebo.
    Wydaje mi się, że jak normalny człowiek ogarnie, że na serwerze jest cheater, to z niego wychodzi. Ja przynajmniej tak robię i wydaje mi się, że to jest normalne, że nie chce grać z cheaterem. Nie chodzi o to co pisali, tylko o to, że grali sobie dalej dla przyjemności i karmili cheatera fragami. Typ robi 70 fragów, gdzie drugi w jego drużynie ma 11 i nikt nie zwraca na to uwagi, nikomu to nie przeszkadza, nikt nie czyta czatu? Właśnie po to wysłałem zgłoszenie z ewidentnym dowodem, żeby zobaczyć, czy to w ogóle działa. Zawsze zgłaszam, ale nigdy nie sprawdzam, czy coś się potem dzieje. 
  • SkyZeWonsem
    1328 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,341 Member
    A dzieje się coś z tymi wszystkimi czitami ? Ja nic nie widzę by się działo. W grze na czacie cisza o banach. Na forum też zero informacji o walce z nimi, brak list zbanowanych, zero informacji czy jest ten antyczit czy go nie ma, co poprawili, jak niezawodny jest antyczit. Nic. W BF1 jeszcze coś się działo a tu ?
  • Your3vilTwin
    1613 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,646 Member
    @SkyZeWonsem

"A dzieje się coś z tymi wszystkimi czitami ? Ja nic nie widzę by się działo."

Idealny przykład tego co się dzieje z oszustami masz 3-4 posty powyżej. Są i za sprawą czarodziejskiej różdżki znikają. Ale tylko z wpisów na forum...

@JanTwardy
    Cześć. U mnie ostatnio strasznie strasznie krucho z czasem. Więc wszystkie sieciowe gierki poszyły w odstawkę. Czasami zagram w coś singlowego, żeby nie wypaść z obiegu. 

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• TerTroy
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 5 Member
    Ta gra sięgnęła dna .Chciałem zgłosić gościa .Z Origin nie można nie wyświetla .Strona EA do zgłaszania nie działa .Grałem BF od samego początku .Niestety to ostatni BF JAKI KUPIŁEM i nigdy żadnej gry z logo EA

• Your3vilTwin
    edytowano 14 styczeń
    Kolejny zadowolony klient widzę. Jest was tysiące. Na reddicie gdzie regulaminowy kaganiec jest zdecydowanie bardziej poluzowany (ale i tak czasami posty które go nie łamią dopada seryjny samobójca). Nie ma dnia, żeby ktoś się nie skarżył a przynajmniej raz w tygodniu powstaje temat który "lajkują" tysiące ludzi.
    Tutaj masz najświeższy...
    https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/enrmjl/current_state_of_bfv_on_pc_servers/

A co na to EA/DICE

Widzisz, gdyby na tym forum panowały normalne zasady a nie cenzura to bym wrzucił dwa filmy w których jeden youtuber rozmawia przez kilkadziesiąt minut z dwoma oszustami. Jeden chyba z USA a drugi gdzieś z Azji. Opowiadają/opisują dlaczego oszukują, jakie są rodzaje oszustów, skąd biorą się konta na których grają, jakie są koszty takiej zabawy (a są o wiele mniejsze niż zakup gry na premierę) i jak bardzo NIE działa FairFight. Bardzo pouczające i rzucające dość jasne światło na sytuację, z którą się teraz zmagacie. 
    Co mogę powiedzieć, to że jakiś czas temu była taka akcja organizowana przez EA. Włącz sobie uwierzytelnianie dwustopniowe a my ci damy miesiąc Origin Access za darmo. Nie była to akcja przypadkowa...

• LM_Wyrzysk
    edytowano 14 styczeń
    @Your3vilTwin mam dwa konta na Origin do BF4 i na jednym założyłem dwuetapową weryfikację. Codziennie przychodzą mi smsy z kodem po rusku :-) ktoś nieustannie się próbuje logować. 

ps. a co reddita, to chłopie ta grafika mówi więcej, niż 1000 słów. Od tygodni płaczę nt. Azjatów z pingami 100-200. 
  • Your3vilTwin
    edytowano 14 styczeń
    LM_Wyrzysk 
    Niech zgadnę. Pewnie od dłuższego czasu nie korzystasz z tego konta, na które przychodzą powiadomienia?
    I czy czytałeś komentarze pod tym memem? Tam ludzie piszą, ponoć napisanie czegoś co filtry na chińskich bramach internetowych potraktują jako zamach na Chińską Partię Ludową to odcina takiego delikwenta od serwera. Jedni mówią że działa a inni że nie także trudno powiedzieć Wypróbuj jak będziesz miał okazję.
    Post edited by Your3vilTwin on

• LM_Wyrzysk
    Ale, że napisanie czegoś na czacie w trakcie gry na chińskim serwerze? 
  • Your3vilTwin
    Nie ważne gdzie jest serwer. Ważne gdzie jest klient. Cytując z reddita:

TACTICAL NUKE INCOMING

动态网自由门 天安門 天安门 法輪功 李洪志 Free Tibet 六四天安門事件 The Tiananmen Square protests of 1989 天安門大屠殺 The Tiananmen Square Massacre 反右派鬥爭 The Anti-Rightist Struggle 大躍進政策 The Great Leap Forward 文化大革命 The Great Proletarian Cultural Revolution 人權 Human Rights 民運 Democratization 自由 Freedom 獨立 Independence 多黨制 Multi-party system 台灣 臺灣 Taiwan Formosa 中華民國 Republic of China 西藏 土伯特 唐古特 Tibet 達賴喇嘛 Dalai Lama 法輪功 Falun Dafa 新疆維吾爾自治區 The Xinjiang Uyghur Autonomous Region 諾貝爾和平獎 Nobel Peace Prize 劉暁波 Liu Xiaobo 民主 言論 思想 反共 反革命 抗議 運動 騷亂 暴亂 騷擾 擾亂 抗暴 平反 維權 示威游行 李洪志 法輪大法 大法弟子 強制斷種 強制堕胎 民族淨化 人體實驗 肅清 胡耀邦 趙紫陽 魏京生 王丹 還政於民 和平演變 激流中國 北京之春 大紀元時報 九評論共産黨 獨裁 專制 壓制 統一 監視 鎮壓 迫害 侵略 掠奪 破壞 拷問 屠殺 活摘器官 誘拐 買賣人口 遊進 走私 毒品 賣淫 春畫 賭博 六合彩 天安門 天安门 法輪功 李洪志 Winnie the Pooh 劉曉波动态网自由门

Jeżeli użyjesz którejś z powyższych fraz w czacie gry to od ciebie leci na serwer a z serwera na wszystkie inne połączone akurat klienty. I jak sobie leci to do takiego Chińczyka to musi się przebić przez ichniejsze państwowe filtry. A te jeżeli coś uważają za wywrotowe to odcinają takiego klienta od dostępu do serwera. Czytałem w różnych miejscach na ten temat. W niektórych grach to działa i w innych (na przykład BFV) zdania są podzielone.

• Your3vilTwin
    Z tego co ludzie piszą to osoby które zajmują się odbieraniem tego wsparcia mają poślizg około trzech tygodni więc możliwe, że jeszcze się nie raz spotkacie i wspólnie będziecie gwałcić noobków na serwerach.

• Kolednik91
    87 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 88 Member
    Przynajmniej u was da się wyłapać tych ludzi. U nas Cronusy szaleją i co zrobisz jak nic nie zrobisz. A zapytasz się ładnie czy gra na takim czymś to powie, że nie. 
    Pad za 1000zł i breakdance tańczy gdy do niego strzelasz.
  • Your3vilTwin
    @Kolednik91
    Weź ty się już lepiej nie wypowiadaj na temat oszustów. Cronusy to pikuś. Z tego co czytam to DICE zafundowało wam wszystkim czity i nawet już za bardzo celować nie musicie...
    Bana wszystkim konsolowcom!!! Dożywotniego!!!

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!