Czołgi BF5 / rasy

zieel0
postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
Witam,
Pyta.1:
Mam taki problem, wykupiłem wszystkie czołgi w bf5, podczas gry do wyboru mam ciagle te same czołgi, nie wiem jak mogę zmienić na inne. Jakieś porady jak to zmienić?

Pyt.2:
Jak zmienić przed dołączeniem do mapy kim chce się grać np.: samo mi przydziela Niemców a ja chce np inna rasą grać. Nie wiem jak ich zmienić.

Komentarz

• Your3vilTwin
    1613 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,646 Member
    Czołgi możesz zmienić w menu kompanii. A rasy się nie da zmienić...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    505 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 511 Member
    Da się!!! Ja raz miałem trzech murzynów w drużynie!!!
  • VXBronsonXV
    254 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 285 Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):

Nowego na forum nie dotknę kijem bo widać że dzieciak.Ale ciebie wyrzysk zgłoszę do centrum zachowań ksenofobicznych.Dlaczego?Bo robisz to z premedytacją.Bo powinienem.Niby stary z ciebie wyga a popełniasz błędy jak uczniak.Czas byś dostał w poczcie coś innego jak tylko ulotki z lidla.
  • LM_Wyrzysk
    505 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 511 Member
    VXBronsonXV powiedział(a):
    LM_Wyrzysk powiedział(a):

Nowego na forum nie dotknę kijem bo widać że dzieciak.Ale ciebie wyrzysk zgłoszę do centrum zachowań ksenofobicznych.Dlaczego?Bo robisz to z premedytacją.Bo powinienem.Niby stary z ciebie wyga a popełniasz błędy jak uczniak.Czas byś dostał w poczcie coś innego jak tylko ulotki z lidla.
    A miało być Afroamerykanie w Anglikach? No chyba, że Afroanglikanie ... 
  • xBRUNNERx
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 40 Member
    Co jest niewlasciwego w slowie "murzyn".
  • Szczepan3Ustron
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
    Jedynie elitarni są wyjątkiem co do frakcji jaka grasz a co do rasy to w meni Twoja Kompania każdej frakcji wybierasz zmień wygląd.
  • Solider_Zer0
    45 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 46 Member
    Frakcji nie możesz zmienić i wybrać podczas meczu i przed nim. Czołg/Samolot jest wybierany którym grałeś ostatnio w poprzedniej grze. Czołgi które warto rozwijać według mnie to. Churchill MK VII, Tygrys. Panzer IV , Valentine MK VIII, Panzer 38T.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!