problem z SELBSTLADER 1906

TerTroy
4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 5 Member
Problem polega na tym że bron dobiła do 5 poziomu . Mimo grania nią nie rośnie poziom broni i nie są odblokowywane specjalizacje ,skórki .
Czy ktoś ma podobnie ?

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    505 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 511 Member
    Po co grasz snajperem? Graj jak człowiek i nie kamp. 

• Rydzu2015
    766 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 798 Moderator
    Po co się czepiasz każdego kto gra snajperem lub km, skąd wiesz że kampi?
  • LM_Wyrzysk
    505 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 511 Member
    Nie czepiam się kolegi, tylko tego, że gra klasą snajpera. Nie dołączam do drużyn, w których są snajperzy i wyrzucam z drużyny snajperów, bo kampią. 
  • Rydzu2015
    766 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 798 Moderator
    Widać że grasz zespołowo,jestem ciekaw ile fragów zaliczyłeś dzięki flarze...
  • LM_Wyrzysk
    Rydzu2015 powiedział(a):
    Widać że grasz zespołowo,jestem ciekaw ile fragów zaliczyłeś dzięki flarze...
    Grałem trochę snajperem, ale z Karabinkiem okopowym i flary jak złoto się sprawdzały. Może na konsolach jest inaczej (w co wątpię), ale na PC 70% snajperów to ludki tak do 30 lvl - chyba jest im najłatwiej. Siedzą po wzgórzach, po krzakach, po dachach i tylko przeszkadzają w bronieniu/ atakowaniu flag. Nie spotykam snajperów na punktach, tylko gonię za nimi po krańcach map. Dlatego tak mnie wkurzają, bo wystarczy na sekundę stanąć i cyk, po wirtualnym życiu. Potem się respię idę do niego i go zabijam. On się respi leci na koniec mapy i znowu przeszkadza. 
  • TerTroy
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 5 Member
    Po pierwsze gram wszystkimi  frakcjami i nie leże w krzakach  z rkm.A ta broń nie jest  snajperką tylko bronią samo powtarzalną .Po drugie mam takie zboczenie że wszystkie bronie robię ful le vel.
  • LM_Wyrzysk
    Nie odbieraj tego personalnie kolego, ja tak o każdym snajperze. Gram ostatnio dużo Wojny na Pacyfiku i sobie głównie latam samolotami. Farmię tych biednych snajperów i z dobrego serca im piszę na czacie, że nie powinni w tym trybie atakować snajperami, bo nie chodzi w nim o to, żeby siedzieć na znaczniku odrodzeń i patrzeć przez lunetę, kto tam się na fladze pojawi. Oni mi odpisują, że robią zadania, albo, że lubią grać snajperem i nie moja sprawa czym grają. No to farmię ich dalej, czołgi ich przejeżdżają, ludzie z ich drużyny ich wyzywają. I takie to granie w multi.
  • TerTroy
    Spoko .Trochę krytyki jeszcze nikomu nie zaszkodziło.Śpiochem  snajperem da się grać jako wsparcie drużyny .Będąc troszkę z tyłu zauważasz rzeczy których ona nie widzi.Sam często używam nie cenzurowanych  epitetów jak ginę od snajpera.A jaka radocha jest potem jak takiemu kose wsadzisz lub rozjedziesz autkiem :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!