Gracze o wysokich pingach

LM_Wyrzysk
505 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 511 Member
Siema, 

o co tu chodzi? Na każdym serwerze po 10-20 ludków z Azji z pingiem koło 150. W BF4 przy pingu koło 100 nie szło grać, a tutaj typy wchodzą z Chin latają, biegają, strzelają i robią najlepsze wyniki? Jeśli się mylę, to niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu, ale wg mnie przy takim pingu nie idzie strzelać i trafiać, a tym bardziej latać samolotem. 

Komentarz

• Your3vilTwin
    1613 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,646 Member
    Też nie wiem jak to działa. Ale pamiętam, że za czasów BF4 znalazłem sobie taki serwer u naszych braci Rosjan. Też miałem tam wysoki ping. I praktycznie co runda to MVP. Więc moje zdziwienie było podwójne. Po pierwsze cały czas byłem najlepszy a po drugie nigdy nie trafiłem tam na żadnego dopalonego Rosjanina za to na naszych klanowych serwerach co chwila trzeba było odpalać banokosiarkę.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Nodmanadam
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 5 Member
    Też mam ten problem zwłaszcza w trybie wielkich operacji. Prawdopodobnie dobiera graczy z chin oraz z europy na raz
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!