Ile K...... Jeszcze!!!! (cheaterów i błędów)

Zlooty78
2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 3 Member
edytowano 11 luty
W BFa grałe już we czesnym dostępie. Jednak jakiś czas temu przestałem  praktycznie grać (2-3 miesiące) bo przez cheaterow  nie da się grać. Patologia się szerzy a EA  z tym nic nie robi.  Do tego po ostatniej aktualizacji w ogolę nie mogę wejść na podbój drużynowy. Albo pokazuje mi że wyszukuje grę a jak już znajdzie  to ładuje mi drużynę i to wszystko. Biorę "z powrotem" i mam czarny ekran z menu z gry. Wydałem na gre ponad 440 zł (wczesny dostęp + wersja delux) i kompa pod BFa zrobiłem (I7 9700k RTX 2080 itd) i nie da sie grać. Czy do cholery się coś w końcu zmieni????. Mieszają w TTK zamiast się zabrać za prawdziwe problemy. Przeszedłem na CODa.i  tam nawet się dobrze bawię. Jest to mój pierwszy COD. Oczywiście nie jest idealnie, zdarza sie patologia ale skala  jest nieporównywalnie mniejsza. Tylko że COD ma jedna "wadę". Nie jest  BFem;) Wiec mimo że bliżej mi do BFa to na razie pozostaje przy CODzie. Nie do końca moja "bajka" i w grze jest jeszcze wiele do naprawy ale przynajmniej jest tam zdecydowanie mniej patologii (cheaterów) No i wszystkie tryby mi sie odpalaja;).W klanie też ludzie przestają grać bo mają już dość. Fajnie by było jak by kiedyś się Ci uczciwi się zgadali i np przez dzień czy dwa nie wchodzili do gry. Patola by grała sama ze sobą a i  EA  może by odrobinę przejrzało  na oczy jak na serwerach było 60% mniej graczy (moim zdaniem ok 30-40 % gra obecnie z cheatami).  Mam nadzieję że w końcu pojawi się antycheat.  Bo jak na razie coś mówiono ale już chyba 11 miesięcy minęło i nadal go nie ma.  Pozdrawiam 
Post edited by Zlooty78 on

Komentarz

• Your3vilTwin
    1624 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,657 Member
    edytowano 12 luty
    A zobacz tego jaki "cziter" Polacy to zawsze wszystko muszą robić odwrotnie. Niech ktoś mu powie, że robi to źle... I to jeszcze na konsoli (chyba)...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• VXBronsonXV
    259 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 290 Member
    Your3vilTwin powiedział(a):
    A zobacz tego jaki "cziter" Polacy to zawsze wszystko muszą robić odwrotnie. Niech ktoś mu powie, że robi to źle... I to jeszcze na konsoli (chyba)...

bo kolo grał pewnie medykiem dawał apteczki, reanimował ile dał rady i ginął.sam grając medykiem częściej ginę bo gram swoją rolę-próbuje ratować ludzi na dobre lub złe.
  • Zlooty78
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 3 Member
    Tak na konsoli. Ale konsole to całkiem inna bajka. Tam zdecydowanie jest  mniej cheatów za to ludzie graja prze XIM Apex czyli zamiast na padzie to mycha i klawiatura 
  • mAbronsius
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 26 Member
    Daj spokój! To walka z wiatrakami.
    Ogrywam sobie RDR2 i chciałem chwilkę dzisiaj "odpocząć" od westernu więc odpaliłem BFV. Co widzę na dzień dobry? Gość z levelem 23 młóci wszystkich jak leci. Staty 53-2, oczywiście na czacie lecą wyzwiska, że cheater. Z ciekawości wychodzę z gry i wracam na serwer jako obserwator. Włączam podgląd gościa i co widzę? Ano ćwok stoi w miejscu i nawala same headshoty wszystkim którzy zbliżą się w zasięg jego broni. Ewidentny aimbot, i co... i gra sobie gość spokojnie do końca rudny, ludzie piszą, że go raportują i...  nic. Taka to przyjemność jest obecnie z BFV. 

Ja przez cheaterów myślę właśnie o kupnie konsoli. Pod koniec roku wychodzi PS5 więc chyba się skusze. Wiem, że też tam są cheaterzy no ale nie w takiej wielkiej skali jak na PC.
    Szczerze mówiąc to na prawdę teraz odechciewa się grać w BFV.
  • F4llenSoul666
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1 Member
    Właśnie trafiłem na jednego który na snajperce z muszką strzela headshoty przez pół mapy. Coraz gorzej sie gra. Ostatnio zacząłem w BF 1 i powiem Wam że tam jest jakoś lepiej... Nie wiem czy ludzie odwracają się od BF V i wracaja do 1 czy do CoDa, ale myślę że BF V spiszę raczej na straty. Nie ma sensu się denerwować... A szkoda bo gdyby nie plaga cheaterów, to grałbym cały czas jak do tej pory...
  • AIfadhir
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 47 Member
    Kupiłem CoD około miesiec temu. Oczywiscie po zagraniu w Warzona i przetestowaniu. Nie bede wylewal zalu na BFV bo wedlug mnie gra jest dobra co prawda cziterow jest duzo przewazie spotykam jednego goscia z Lewisem ale w Codzie cziterow jest jeszcze wiecej. Tam mozna to nazwac wrecz plaga i czyms normalnym nie wspomne o kamperach których spotykamy na kazdym kroku. Czekam z niecierpliwoscia kiedy to ukażą sie jakies konkretne informacje z przeniesieniem BFV na Steam. Wydaje mi sie ze to bedzie moment darmowego BR w BFV. Aktualnie widzimy jak wygladaja nagrody cotygodniowe moze okazac sie ze prace trwaja nad czyms extra. Miejmy nadzieje ze gra zostanie naprawiaona. Nie oczekuję od BFV zbyt wiele bo raczej EA/Dice dali se spokoj i pracuja nad nastepna odsłona. A na rynku bylo zawsze dwoch duzych graczy CoD i BF.
  • LM_Wyrzysk
    542 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 549 Member
  • Your3vilTwin
    1624 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,657 Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    A skąd pomysł o BFV na Steam'ie?
    Pewnie stąd, że EA przeprosiło się z Steam jakiś czas temu.
    https://www.spidersweb.pl/2019/10/ea-steam-gry-pc-origin.html

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    542 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 549 Member
  • LukaszX1992
    147 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 147 Member
    W BF to teraz spokojnie można pograć tylko na konsoli.
    Wczoraj odpaliłem BFV na PC i już w pierwszym meczu był oszust.

• LM_Wyrzysk
  • LM_Wyrzysk
    edytowano 24 maj
    VXBronsonXV powiedział(a):
    [Edytowano] nastepny cheatujacy
    Nie wolno o nich pisać, bo jak się nie będzie o nich pisało, to będzie znaczyło, że ich nie ma. 
    Post edited by Rydzu2015 on
  • LM_emzio
    98 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 102 Member
    Ponieważ ich nie ma to, można o nich pisać bo przecież nie można fałszywie oskarżyć kogoś kogo nie ma.
  • LM_Wyrzysk
    LM_emzio powiedział(a):
    Ponieważ ich nie ma to, można o nich pisać bo przecież nie można fałszywie oskarżyć kogoś kogo nie ma.
    Emzio, Ty Niemcu!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.