Najlepsze ustawienia graficzne od online

Browar471
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
Witam, 
Jakie ustawienia polecacie na ultra i jakie na low? Bo gram na standardowych i idzie mi tak średnio, czytałem że można jakoś obniżyć jakość trawy i wtedy widzimy dokładniej rywali? Czy da radę coś zmienić jak. np. jest granat dymny u mnie jest taki sztuczny ten dym i często ginę przez niego choć rywala po drugiej stronie nie idzie dostrzec. Co powinienem zmienić ? Mam karte graficzka 1060 6gb więc wszystkie na ultra nie dam.  Obecnie gram na auto - ustawia mi wszystko na średnie. 

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    523 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 530 Member
    Siema, większe znaczenie przy multi ma procesor. Ja mam 1070, wszystko na low i tylko siatka średnie, czy tam wysokie. Wyłącz oczywiście wszystkie postprocesy np. filmowe ziarno itd. Do tego fullscreen, renderowanie przyszłych klatek, DX11 i wyłączenie ograniczenia pamięci karty. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!