Zużycie pamięci ram w grze.

Browar471
5 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member
Witam, ile u was BF zużywa ramu? U mnie obojętnie jak gram teraz chyba na low większość to jest 90%, grafika 60, a procesor  30%. Czy to jest normalne ? Mam w laptopie tylko 8 gb ram i myślę ze  to dlatego, bo chodzi o to że czasami delikatnie się przycina gram online gram tylko podbój 32 vs 32, obojętnie czy gram na low czy wysokich chodzi w sumie tak samo i nie wiem o co tu chodzi. 

Komentarz

• Browar471
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member
    Sorry za drugi post pod rząd, ale nie widzę opcji edytuj.
    Pamięć ram w grze zabiera nawet 90kilka procent. Mam 8gb ramu, intel i7 8750h 2.20ghz cztery rdzenie, grafika gtx 1060 6gb czy to normalne że na tych ustawieniach jak dziś włączyłem przed chwilą to nie ma żadnej przyjemności z grania bo są ciągle mini przycięcia nie ma płynności. 
    Tak to wygląda: 

• MinisterGalosh
    63 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 67 Member
    Rozmycie ustaw na zero procent,to na pewno pomoże.
    Renderowanie przyszłych klatek włącz,wyłącz ograniczenie karty graficznej.
  • LM_Wyrzysk
    603 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 611 Member
    1. po co Ci HBAO? Wyłącz to. Oświetlenie masz na niskie, a cienie w zakamarkach na ultra?
    2. poleca się rozmycie zrobić na 1%,
    3. renderowanie przyszłych klatek koniecznie włączone, 
    4. synchronizacja pionowa koniecznie wyłączona, 
    5. ograniczenie pamięci karty wyłączone, 
    6. siatkę spokojnie możesz dać na średnie, 

Co do RAMu, to 8 może być mało. Tutaj mam włączony monitoring i trzyma cały czas ponad 9GB: 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.