Update 6.2

LM_Wyrzysk
523 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 530 Member
Siema. Dzisiaj w końcu zmiany, więc zakładam nowy temat. Dla mnie kluczowe, żeby ludzie-ziemniaki przestały grać A2, tak jak przestały leżeć z MMG. 

Komentarz

• bigos_mw70
    11 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 11 Member
    "ludzie ziemniaki"  :D  / punkt 10:00 aż się origin zawiesił i zniknęła biblioteka gier :) 
  • VXBronsonXV
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 288 Member
    u mnie to samo origin padł.
  • LM_Wyrzysk
    523 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 530 Member
    To samo. Chyba wszyscy się rzucili po nowe TTK.
  • AdamesK
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
    Mam nadzieję, że nic nie popsują. BFV mam od listopada zeszłego roku ale dopiero niedawno zacząłem w nią grać (po zakupie kompletnie mi nie leżała  i wróciłem do BF4)
  • LM_Wyrzysk
    Po pierwszy dniu moje spostrzeżenia są takie:

1. BARowi kolosalnie zwiększyli odrzut, z celownikiem x3 na duży dystans bez leżenia jest bardzo ciężko, 
    2. zdarzyło mi się wygrać z Nambu A2 na blisko dwa razy mając M1A1, natomiast dalej ponad 90% pojedynków z tą bronią kończy się zgonem, 
    3. dalej od czasu do czasu lubi wyrzucić mnie do pulpitu, 
    4. zabrali mi skina Ostatni Tygrys - specjalnie męczyłem się drugi raz w kampanii, żeby go odblokować, a teraz już go nie mam, 
    5. M1A1, Gewehr 43 - czuć, że są mocniejsze, 

Na razie mam tyle. 
  • OFFik
    216 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 224 Member
    Last Tiger już powinien Tobie wrócić Wyrzysk. Przynajmniej mi wrócił, tylko sprawdź Ekwipunek.
  • LM_Wyrzysk
    OFFik powiedział(a):
    Last Tiger już powinien Tobie wrócić Wyrzysk. Przynajmniej mi wrócił, tylko sprawdź Ekwipunek.
    Wrócił, ale niesmak pozostał :-) 
  • Your3vilTwin
    1618 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,651 Member
    A więc DICE wraca do TTK z 5.0 (prawie) a po kilku dniach wychodzi COD. Przypadek? 

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    Your3vilTwin powiedział(a):
    A więc DICE wraca do TTK z 5.0 (prawie) a po kilku dniach wychodzi COD. Przypadek? 
    Dwa wieczory poświęcone dla konkurencji. O ile multi absolutnie nie dla mnie, to tutaj nawet fajna zabawa. 
  • SkyZeWonsem
    1332 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,345 Member
    edytowano 12 marzec
    Sory za dziwne pytanie. BR w BF jest darmowy czy trzeba mieć V ? Bo jak z V to w tym momencie COD zaorał ten niewypał od EA/DICE.
    Edit.
    Właśnie wróciłem do prezentacji V. Zapowiedź BR była epicka ;) Tylko różańca brakuje :pensive:

Post edited by SkyZeWonsem on
  • Your3vilTwin
    1618 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,651 Member
    Ejjj... Czemu uciąłeś ten wybuch "radości"  " "ROJAL"...  :)

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1332 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,345 Member
    Był za długi :P
  • OFFik
    216 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 224 Member
    SkyZeWonsem powiedział(a):
    Sory za dziwne pytanie. BR w BF jest darmowy czy trzeba mieć V ? Bo jak z V to w tym momencie COD zaorał ten niewypał od EA/DICE.
    Edit.
    Właśnie wróciłem do prezentacji V. Zapowiedź BR była epicka ;) Tylko różańca brakuje :pensive:

Przecież w BF BR nikt by nie chciał nawet za darmo grać. Ludzie pograli z ciekawości i nawet wtedy po jakimś czasie od starty był już problem żeby dobrać graczy do rozpoczęcia gry xD Nie mówiąc o tym jak niedopracowane to było.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!