Nominacje DICE Friends!

EA_Kuba
182 postsMember, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V Posty: 280
edytowano March 2020

Witajcie gracze Battlefield V!

Marzec 2020 rozpoczynamy rundą nominacji dla emblematu DICE Friends w Battlefield V!

Kim jest DICE Friend?

„DICE Friend to nominowany gracz Battlefield V, który pomógł DICE i Battlefield V poprzez takie rzeczy, jak tworzenie społeczności, wydarzenia, turnieje, pomoc w śledzeniu błędów i inne pozytywne zachowania”. Mogą to być liderzy społeczności, twórcy zawartości, poszukiwacze błędów, osoby dzielące się konstruktywnymi uwagami i nie tylko.

Jak mogę nominować?

Możesz nominować kogoś, kto twoim zdaniem na to zasługuje, korzystając z tego odnośnika: link

Czy mogę nominować więcej niż jedną osobę?

Tak! Wypełnij ankietę dla każdej osoby, którą chcesz nominować.

Czy mogę nominować siebie?

Możesz, ale pamiętaj, że celem nominacji jest zajrzenie w głąb społeczności i nominowanie ludzi, którzy mają na nią wpływ. Oznacza to także, nie powinieneś prosić ludzi o nominowanie cię poprzez portale społecznościowe itd.

Co, jeśli nominowana przeze mnie osoba nie zostanie wybrana?

Każda nominacja jest rozpatrywana pod kątem aktywności w społeczności. Nominacje nie gwarantują, że dana osoba otrzyma emblemat.

Wiem, że wiele osób mnie nominowało. Dlaczego mnie nie wybrano?

To zdecydowanie nieodpowiednia postawa. Ci, którzy otrzymają emblemat DICE Friends, nie robią tego dla nominacji ani uznania. Działają na korzyść społeczności, ponieważ uwielbiają tę grę / serię / społeczność.

Czy ludzie, którzy byli DICE Friends w poprzednich grach Battlefield, automatycznie otrzymają emblemat?

Nie, z każdą nową częścią Battlefield ktoś musi być nominowany za działania i aktywność w TEJ części Battlefield.

W jaki sposób DICE Friends są wybierani?

Niewielki komitet złożony z pracowników DICE rozpatrzy nominacje społeczności oraz rekomendacje zespołu deweloperskiego i menadżerów ds. społeczności. W przypadku każdej osoby, która zostanie nagrodzona emblematem DICE Friend, zostanie podany powód, dla którego została wybrana.

Kiedy zostaną ogłoszone wyniki?

Osoby, które zostaną nagrodzone emblematem DICE Friends, będą prezentowane na koniec każdego miesiąca.

Uwaga
: niestety, musieliśmy usunąć nieśmiertelniki (z poprzednich części Battlefield) osobom, które zachowywały się niewłaściwie: oszukiwały, wykorzystywały błędy itd. Ta nagroda nie upoważnia do takiego zachowania. W przypadku osób, które zostaną nagrodzone emblematem, zostanie on przypisany do konta, więc nie będą mogły go oddać. Każdy kod jest śledzony.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.