Problem z grą wywala Błąd

Szczepan3Ustron
14 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 15 Member
10 kwietnia wywala grę po rozpoczęciu albo nawet wcześniej nie wiem od czego to zależy? Ktoś też tak ma czy tylko u mnie to występuje? Chcę zrobić zadania na Posterunek i już z 8 razy gra zrobiła restart.

Odpowiedzi

• Szczepan3Ustron
    14 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 15 Member
    Błąd (CE-34878-0)
  • Szczepan3Ustron
    Błąd występuje na posterunku na podboju jest OK. Pytałem innego gracza działa mu OK. Ciekawe co nie?
  • Szczepan3Ustron
    No więcej graczy ma problemy z posterunkiem. A dziś to nie da się połączyć z serwerami.
  • LM_Wyrzysk
    542 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 549 Member
    Nie wiem, czy to przez tę awarię serwerów, czy jakąś aktualizację, ale nie grałem kilka tygodni i po powrocie strasznie spadła wydajność gry. procek praktycznie cały czas 100%.
  • Szczepan3Ustron
    BF5 od początku ma problemy, no i wiele nieporozumień co do społeczności. Ktoś w EA zapomniał że dobry klient to zadowolony klient. Już więcej nie zamówię BF przed premierą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.