Battlefield 4 Punkbuster Ciągle mnie wywala

dAMIANOMINos
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 2 Member
Witam Wczoraj grałem sobie normalnie czysto nie używam nigdy żadnych Cheatów... nabijałem Level a dzisiaj włączam grę wchodzę na serwer i proszę dostaję Wywalenie z gry po załadowaniu serwera i to Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'dAMIANOMINos' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN 0a6840dd
Dodam że nie używam żadnych Czitów to ja się pytam za co dali mi tego Bana na żaden serwer nie mogę wejść Wczoraj Nic takiego się nie działo grałem sobie dzisiaj Punkbuster Wywala Cały czas z każdego Serwera Pomocy :( 

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    583 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 591 Member
    Dużo ludzi podostawało (podobno za nic), więc niestety nic nie zrobisz. Ewentualnie możesz kupić BfV. 
  • dAMIANOMINos
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 2 Member

Sprawdziłem teraz Gra mnie nie wywala  jak wchodzę na Serwery Które nie mają Punkbustera i grać mogę ale co z tego skoro… nie nabiję sobie poziomów  na nie rankingowych 

• SkyZeWonsem
    1354 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,367 Member
    To nie jest miejsce do pisania o banach od PB. Za PB odpowiada Even Balance więc tam se pisz https://www.evenbalance.com/. Od EA bana nie dostałeś tylko od nich. Więc się ogarnij. W "single plajer" możesz grać dalej do osranej śmierci. Znaczy dopóki działa ORYDŹYN. Jak chcesz pograć w MP to załóż nowe konto i kupo kolejnego BF. Jednak EA nie gwarantuje, że tam też nie dostaniesz niesłusznego bana. Możesz dostać jak najbardziej ale pamiętaj, że EA nie ma nic z tym wspólnego tylko Even Balance. Twoje bany nikogo nie interesują. Pieniądze to co innego. Serdecznie pozdrawiam Onć Enć.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.