BF4 odpala się przez przeglądarkę

MajorSuchodolski
postsMember, Battlefield, Battlefield 4 Posty: 1 Member
Witam, jeszcze miesiąc temu BF4 odpalał się normalnie przez origin i wchodziło mi do menu gry, dzisiaj gdy postanowiłem znowu odpalić grę, włączyła mi się przeglądarka z battlelogiem. Czy da się to jakoś zmienić żeby wchodziło mi do gry bezpośrednio z origina? Od razu powiem, że opcja "Uruchamiaj grę bez użycia wtyczek sieciowych." jest wyłączona.

Komentarz

• SylwesterSpalony
    270 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 289 Moderator

wykonaj poniższe kroki:

1. Wykonaj reinstalacje aplikacji Origin korzystając z Panelu Sterowania.
    2. Dodaj grę oraz aplikacje Origin do wyjątków w swoim antywirusie oraz zaporze.
    3. Zmodyfikuj ustawienia kontroli użytkownika:
      - Zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
      - W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
      - Wybierz "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
      - Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
      - Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
      - Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
      - Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
      - Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
      - Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (pierwsze cztery podpunkty)

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • LM_Wyrzysk
    583 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 591 Member
    Znak czasów. Kiedyś to ludzie na Battleloga, tak jak dzisiaj na Facebooka wchodzili i nie wyobrażali sobie gry bez niego, a teraz czytam, jak się go pozbyć :-( Korzystaj z niego kolego, bo jest to jedna z wielu rzeczy, których w późniejszych odsłonach zdecydowanie zabrakło. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.