[ABS] pluton

Swatowhisky
6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 7 Member
Zapraszam wszystkie osoby na serwer plutonu Absolutny Brak Skilla [ABS], a także na nasz discord. Preferujemy linie frontu.
https://discord.gg/54XNQjp

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    567 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 575 Member
  • Swatowhisky
    Każdy może się do czegoś przyczepić, ale tylko zapraszamy do wspólnej gry.
  • LM_Wyrzysk
    567 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 575 Member
    Tak tylko zauważyłem, bo gracze, którzy mają minimum ambicji mogą się zniechęcić. 
  • Swatowhisky
    Przecież we wszystkich grach plutony/clany mają różnego typu nazwy, jedne śmieszniejsze drugie abstrakcyjne, a trzecie pod typowe 4fun. Nie wiem o co tutaj kolega ma pretensje.
  • Chytrooki
    55 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 56 Member
    Jak mi się znudzi już CoD to chętnie pogram w BF1. Będę pamiętał 🙂
  • Swatowhisky
    Więcej ludzi teraz przybyło, także zapraszam chętnych :) również na discorda, nie wstydźcie się :D
  • LM_Wyrzysk
    Nie mam pretensji, tylko dałem Ci znać, że przy takiej nazwie klanu, to błoto będzie dołączało, a nie normalni gracze. 
  • Swatowhisky
    Jak z góry sugerujesz kto wbije, to Panu podziękuję już
  • LM_Wyrzysk
    Szkoda, miałem nadzieję, że pokampimy razem w pelotkach na respie
  • Archiiyy
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Właśnie tacy ludzie jak Pan Wyrzysk płaczą ze jesteśmy cheaterami na serwerach bo oceniają nas najpierw z nazwy 😂😂
  • LM_Wyrzysk
    Archiiyy powiedział(a):
    Właśnie tacy ludzie jak Pan Wyrzysk płaczą ze jesteśmy cheaterami na serwerach bo oceniają nas najpierw z nazwy 😂😂
    Niestety Panie kolego. Jeśli na serwerze jest cheater, to od razu wychodzę, bo nie lubię karmić oszustów fragami.
  • Chytrooki
    55 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 56 Member
    Pan Lm_Wyrzysk to najlepszy gracz top 5 EU w BF5 prosze z nim się nie sprzeczać on wie wszystko najlepiej.
  • LM_Wyrzysk
    Chytrooki powiedział(a):
    Pan Lm_Wyrzysk to najlepszy gracz top 5 EU w BF5 prosze z nim się nie sprzeczać on wie wszystko najlepiej.
    Chyba kolega sobie nie zdaje sprawy jak grają najlepsi gracze w EU.
  • Swatowhisky
    Zapraszam na serwer, rzeczywistość zweryfikuje ;)
  • Archiiyy
    Jak my go zweryfikujemy to on przestanie grać w cokolwiek 😂😂. Jak on na nas by zagrał to 3 min na serwerze by nie wytrzymał płaczu że nie może sie ruszyć i dostaje kolejną mape 2- może 4 min jak Panowie z teamu na T ostatnio 😂😂
  • Archiiyy
    I plakali o balans A byli w 6 na nas 3 😀😂 A może właśnie ten ziomek wtedy grał dlatego tak się spina
  • LM_Wyrzysk
    Archiiyy nie ma Cię na battlefieldtracker, więc nie wiem jak grasz, ale się domyślam :-D 
  • Rydzu2015
    793 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 826 Moderator
    Nie musi grać na tym koncie
  • Furiosaki
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 3 Member
    Lider tego klanu Swatowhisky najlepszy gracz w swoim pokoju:)
    Weapons by Model
    KillsKpmAccuracyHeadshotsHitsTime Spent
    Model 10-A Hunter
    SHOTGUN
    100
    72,578
    Top 0.1%
    3.2
    Top 0.3%
    %
    Top 100%
    2,476 232,710 15d 18h 8m
    AT Rocket Gun
    GADGET
    88
    8,848
    Top 0.1%
    2.0
    Top 0.5%
    62%
    Top 2%
    526 23,794 3d 3h 30m
    Dynamite
    GADGET
    82
    8,240
    Top 0.1%
    4.5
    Top 0.3%
    31%
    Top 5%
    019,3511d 6h 33m

• Swatowhisky
    Furiosaki napisał użytkownik: »
    Lider tego klanu Swatowhisky najlepszy gracz w swoim pokoju:)
    Weapons by ModelKillsKpmAccuracyHeadshotsHitsTime Spent

Model 10-A Hunter

SHOTGUN

100

72,578

Top 0.1%

3.2

Top 0.3%

%

Top 100%

2,476232,71015d 18h 8m

AT Rocket Gun

GADGET

88

8,848

Top 0.1%

2.0

Top 0.5%

62%

Top 2%

52623,7943d 3h 30m

Dynamite

GADGET

82

8,240

Top 0.1%

4.5

Top 0.3%

31%

Top 5%

019,3511d 6h 33m

Liderem się nie uważam, jestem od czarnej roboty. Na was wystarczy, ten dźwięk trzasku czterech liter z waszej strony mnie satysfakcjonuje :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.