Operacja podziemie

LM_Wyrzysk
583 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 591 Member
Czy to jest normalne, że gra w każdy możliwy sposób promuje bąbli bez skilla, karząc jednocześnie lepszych graczy? Limit amunicji - bąblowi nigdy się nie skończy, bo nie dożyje. Brak regeneracji zdrowie - bąbel rzadko przeżywa starcia 1 vs 1, więc mu to wisi. OP bronie np. shotguny, A2, wszystkie stacjonarne i czołgowe AA? 
Wrzucam skrót z Podziemia (grałem z MP28), gdzie zginąłem 8 razy, w tym: 6 raz od strzelby, raz od dynamitu i raz od claymore'a. Ta gra jest dla ..... (wstawcie sobie jakiś epitet)!

Komentarz

• Chytrooki
    56 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 57 Member
    Jak to karze. Obejrzałem i w sumie normalne smierci. Nie wiem w czym masz problem chwalisz się czy żalisz filmem. Jakiś wylew frustracji bo gość Ciebie porobił z Shotgunem 😃. Chyba logiczne jak w każdej grze multiplayer masz mnóstwo broni to ludzie będa ich używać skoro 'bobelowi' sprawia przyjemność używania dynamitu to co w tym złego każdy ma inny styl gry. Mając w twoim przypadku przegranych 1200h w BF5 zgrywasz jakiegoś prosa w martwej grze od roku. Ta gra jest dla każdego kto ma w nią ochotę pograć i się dobrze bawić nawet twoim kosztem jak giniesz. Pozdrawiam.
  • SkyZeWonsem
    1354 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,367 Member
    Nie ogarniasz map.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • LM_Wyrzysk
    583 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 591 Member
    A nie dziwi Cię, że przez całą rundę nie zginąłem od SMG, LMG, karabinu szturmowego, czy karabiny powtarzalnego? Sądzisz, że wrzuciłem film tylko ze swoimi zgonami, żeby udawać prosa? Jak myślisz, dlaczego ludzie biegają po "Metrze" ze strzelbami? Odpowiem Ci: ludzie nie lubią broni, które wymagają celowania i kontrolowania odrzutu (tzw. skilla) i biegają ze strzelbami, bo płaczą nad swoim smutnym losem, że nikogo nie mogą normalną bronią zabić. To nie gra jest upośledzona, tylko ludzie w nią grający i to właśnie pokazuje ten film. Życzę Ci, żebyś kiedyś miał rundę, w której będziesz ginął tylko przez mechanikę gry, a nie przez to, że ktoś był lepszy i gwarantuję Ci, że tak samo będzie Cię to frustrowało. Prosa udawać nie muszę, bo pewnie wiesz gdzie i jak sprawdzić wszystkie staty. 
  • SkyZeWonsem
    1354 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,367 Member
    Mnie tam staty średnio interesują. Mam na nie wywalone. Skoro wbijasz na mapę gdzie większość ludzi gra pompami i dziwisz się, że grają pompami to nie ogarniasz map :) Tu nie ma żadnej filozofii co ktoś lubi czy umie celować czy też nie. Na tej mapie gram zawsze wsparciem z pompą i dobrze się bawię. Dodatkowo spam z granatnika.
  • LM_Wyrzysk
    @SkyZeWonsem Staty powinny Cię interesować, bo w końcu to multiplayer, gdzie trzeba zabijać, a nie ginąć i wygrywać, a nie przegrywać. Jeśli tak nie jest, to są inne możliwości jak Siły połączone, czy Kampania. Nie dziwię się, że grają strzelbami, tylko ich za to hejtuję i wyśmiewam. No jak to nie chodzi o to, czy ktoś umie celować, czy nie? Kto gra strzelbami, kto leży z MMG, kto kampi snajperami po krzakach, kto siedzi na pelotkach? Ty sobie radzisz z innymi klasami i broniami, ale 99% tych ludków, to płaczące na czacie BOTy, które wyzywają cały czas od cheaterów i kończą czołgając się ze strzelbą, albo na respie w Tanku AA. To oni tak naprawdę nie grają 4fun, bo ragequit'ują w połowie mapy, kiedy dostają lanie. Muszą brać strzelbę, żeby wyżyłować wynik 15-15 na metrze inaczej ze złości nie są w stanie dograć mapy do końca. Wrzucałem już to kiedyś, ale ponowię, bo jest piękne: 
  • SkyZeWonsem
    Nie wiem po co się tak denerwujesz :) Weź strzelbę. Ja gram tylko 4FUN przy okazji biegając po flagach. Problemem w BF-e (i nie tylko) jest słaby TP. Jak on jest to miło się gra. Nawet wynik nie ma znaczenia.
  • LM_Wyrzysk
    Na 84,963 fragów mam na strzelbach w sumie 36 zabitych i trochę się tego wstydzę :-) Nie wiem co to TP?
  • SkyZeWonsem
    edytowano czerwiec 2020
    TP = team play :)
    Trochę zabić mam ale wszystkie właśnie na Podziemiach. Nawet wkręciłem się by zrobić złote.
  • Chytrooki
    56 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 57 Member
    Polecam pompe m30 mi dała najwięcej funu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.