Karabin ppanc. jak zdobyć/odblokować?

2

Komentarz

• Rydzu2015
    803 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 836 Moderator
    A moim zdaniem grę psują toksyczni gracze którzy nie potrafią się pogodzić z tym że jeden ma styl kampienia w rogu ze strzelba inny leży z LKM/snajperka(nie będę wspominał o tych ze wspomagaczami bo to inna liga gamingowa) Osobiscie gram snajperem (celownik mechaniczny) lub wsparciem ze strzelba na metrze bo mi to sprawia frajdę a jeszcze większą mam frajdę jak zabijam snajperka enty raz tego samego typa co biega jak pseudo pros ze stenem lub stg a później wypisują głupoty w wiadomościach 😂
  • SkyZeWonsem
    1354 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,367 Member
    @LM_emzio
    Niedługo BFV stukną 2 lata. Jeżeli ktoś nadal dziwi się, że są leżaki, snajperzy itd. to nie ogarnia.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • LM_emzio
    110 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 114 Member
    @SkyZeWonsem
    Czy mam wejść w Twoje infantylne gierki słowne - ktoś nie ogarnia gry bo nie ma skilla, nie zna taktyki etc kontra nie ogarnia bo nie pojął, że są snajperzy i leżaki? Postanowiłeś przeinaczać moje wypowiedzi (nie pisałem że się dziwię, że są camperzy i leżaki) lub zmieniać temat - przykre, ale muszę to zaakceptować.
    @Rydzu2015
    Wydawało mi się, że w grze stworzono reguły, których przestrzeganie prowadzi do zwycięstwa. Poza TDM nie jest to polowanie na fragi w dowolnym stylu, tylko najczęściej przejmowanie flag. Jeżeli kilku leżaków campi z lkmami z dala od strategicznych punktów to nic strasznego - norma. Jeżeli jeden czołg stoi na górce i strzela przez pół mapy w to samo miejsce nabijając fragi to być może przez to jego drużyna przegra ale cóż zdarza się. Jeżeli jednak większość graczy w zespołach radośnie sie strzela snajperkami, lkm-ami, czai sie przy schodach z shotgunami i nawet nie próbuje przejmować punktu tylko radośnie się strzela to z grą zaczyna być coś nie tak. Katastrofą jest gdy niby weterani co to ogarniają grę we wszelkich tego słowa znaczeniach chwalą się jak to z shotgunem raczej na flagę się nie zapędzą... Problemem są proporcje.
  • Rydzu2015
    803 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 836 Moderator
    To multiplayer a nie gra liniowa gdzie musisz zrobić tak jak gra nakazuje inaczej nie przejdziesz dalej. Kazdy gra jak lubi,ja nieważne jaką klasą gram biegam od flagi do flagi. 
  • LM_emzio
    110 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 114 Member
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    ... Kazdy gra jak lubi... 
    To zastanów się po co, poza death matchem, są różne tryby w grze? Myślałem, że po to żeby zespoły miały jakieś określone wspólne cele, czy zadania, a nie każdy sobie biegał/leżał/campił jak lubi. Granie obj. nie ma nic wspólnego z graniem liniowym. Jeśli każdy tryb zaczyna wyglądać jak TDM, a jest tak bardzo często szczególnie na wspomnianym podziemiu, to chyba jednak z graczami jest coś nie tak.
  • SkyZeWonsem
    1354 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,367 Member
    edytowano July 2020
    Czym kto gra nie ma znaczenia. W innej krucjacie napisałem co jest "problemem" wszystkich części BF-ów i nie tylko. BFV nie jest jakimś wyjątkiem
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/comment/25141#Comment_25141
    3-cia odpowiedź.
    Co do moich infantylnych odpowiedzi. Nigdzie nie pisałem o skilu, taktyce etc. Inne osoby do tego się odnosiły. Gra jest taka a nie inna, bronie są takie a nie inne, gracze są tacy a nie inny. W kółko pisanie, że są leżaki, pompy, snajperzy itp. świadczy o ogólnym nieogarnięciu gry. Rozumiem jak by ktoś pierwszy raz zagrał w BF-a. No ale w tym przypadku tak nie jest. Gra z przypadkowymi graczami zazwyczaj tak wygląda.
  • LM_emzio
    edytowano July 2020
    @SkyZeWonsem
    "Czym kto gra nie ma znaczenia..."
    To obejrzyj filmik poniżej. Przecież ci snajperzy z mojej drużyny z DEFINICJI nie zamierzali ruszyć się na flagę - właśnie ze względu na broń, którą wybrali, więc ma znaczenie kto czym gra.. Nikt się tam nie pojawiał. Przeciwnicy też niezbyt się przejmowali moim wtargnięciem i dalej strzelali się na dystans... Tak wygląda gra gdy każdy jak Rydzu2015 gra jak lubi, a ja głupi myślałem, że w przełamaniu chdziło o przejmowanie flagi - widocznie źle zrozumiałem instruktaż do tego trybu. Wrzucam ten filmik bo jest jaskrawą ilustracją: łatwo wejść na flagę, nikt nie jest zainteresowany jej przejęciem. Często np. na podziemiu z shitgunowymi odpowiednikami snajperów z mojego filmu, różnica polega tylko na tym, że trudno jest dostać się do flagi. 
    https://youtu.be/eclgyRv-xXI
    "W innej krucjacie napisałem co jest "problemem" wszystkich części BF-ów i nie tylko. BFV nie jest jakimś wyjątkiem"
    Team play - pojęcie tak ogólne, że trudno dyskutować - to co ja napisałem czyli granie pewnymi broniami, campienie i nie granie w konsekwencji objective też się mieści w określeniu TP.
    PS Twoja wypowiedź: To jest nie ważne. Już ja ci napisałem w innym miejscu co jest ważne. - Jakieś dodatki w stylu: moim zdaniem, jakieś argumenty bo inaczej dla mnie brzmi to jakbyś głosił jedyne słuszne prawdy, jak jakiś omnipotentny mentor czy nawet  nie znoszący sprzeciwu prorok.
  • SkyZeWonsem
    A ja pierdziu. To żeby zajarzyć, że moje opinie, wrażenia są moje muszę dopisać, że są moje :)
    Obejrzałem fragment filmiku. Jesteś bohaterem.

*BFV jest najgorszą częścią z serii. Już wspomniałem o tym po becie. TP skończył się w BF2/2142. Później było tylko gorzej. BFV jest tego najlepszym przykładem. Nie to żeby 3 i 4 była jakąś tragedią ale sporo brakowało w rozgrywce do starych części. "Problem" z PTFO był zawsze. 

*Jest to moja subiektywna opinia.
  • Rydzu2015

LM_emzio napisał użytkownik: »
    @SkyZeWonsem
    To obejrzyj filmik poniżej. Przecież ci snajperzy z mojej drużyny z DEFINICJI nie zamierzali ruszyć się na flagę - właśnie ze względu na broń, którą wybrali, więc ma znaczenie kto czym gra.. Nikt się tam nie pojawiał. Przeciwnicy też niezbyt się przejmowali moim wtargnięciem i dalej strzelali się na dystans... Tak wygląda gra gdy każdy jak Rydzu2015 gra jak lubi, a ja głupi myślałem, że w przełamaniu chdziło o przejmowanie flagi - widocznie źle zrozumiałem instruktaż do tego trybu. Wrzucam ten filmik bo jest jaskrawą ilustracją: łatwo wejść na flagę, nikt nie jest zainteresowany jej przejęciem. Często np. na podziemiu z shitgunowymi odpowiednikami snajperów z mojego filmu, różnica polega tylko na tym, że trudno jest dostać się do flagi. 

"W innej krucjacie napisałem co jest "problemem" wszystkich części BF-ów i nie tylko. BFV nie jest jakimś wyjątkiem"
    Team play - pojęcie tak ogólne, że trudno dyskutować - to co ja napisałem czyli granie pewnymi broniami, campienie i nie granie w konsekwencji objective też się mieści w określeniu TP.
    PS Twoja wypowiedź: To jest nie ważne. Już ja ci napisałem w innym miejscu co jest ważne. - Jakieś dodatki w stylu: moim zdaniem, jakieś argumenty bo inaczej dla mnie brzmi to jakbyś głosił jedyne słuszne prawdy, jak jakiś omnipotentny mentor czy nawet  nie znoszący sprzeciwu prorok.

Tak wyglada czytanie ale bez zrozumienia i dopowiadanie swoich teorii. Wskaż w którym miejscu napisałem że stoje w jednym miejscu ze snajperka czy strzelba i nie biegam od flagi do flagi!
    Gram jak lubie i to jest fakt ale nie masz pojęcia jak gram ;)
  • LM_emzio
    Dzięki, nie znałem tego hasła - PTFO.
    PTFO- to już jest wina tylko graczy i ich wyborów. Jeśli w BFV jest powszechne przyzwolenie na takie granie " każdy gra jak lubi" zarówno wśród ludzi którzy jakoś powinni, przynajmniej w teorii opiekować się tym produktem, jak i wśród fanów serii to przepis na piękną katastrofę gotowy.
    Ps wyjaśniłem czemu zamieszczam ten filmik, jakbym chciał imponować to na pewno nie zamieściłbym tego akurat nagrania, więc sobie daruj proszę niuzasadnione uszczypliwości.
  • Rydzu2015
    Gdybym chciał być uszczypliwy to bym zapytał: czy długo tam jeszcze leżałeś ;)
  • LM_emzio
    Tylko przy przeładowywaniu broni, ale raczej to doskonale wiesz/zauważyłeś.

Dobrze, że powstrzymałeś się od uszczypliwości bo dzięki temu ja powstrzymałem się od napisania, że wyszedłbyś na durnia gdybyś zasugerował to czego rzekomo nie zasugerowałeś.
  • Rydzu2015
    Mimo to i tak to napisałeś także nie wiem kto jest większym
  • LM_emzio
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    LM_emzio napisał użytkownik: »
    @SkyZeWonsem

Tak wyglada czytanie ale bez zrozumienia i dopowiadanie swoich teorii. Wskaż w którym miejscu napisałem że stoje w jednym miejscu ze snajperka czy strzelba i nie biegam od flagi do flagi!
    Gram jak lubie i to jest fakt ale nie masz pojęcia jak gram ;)

Nie zauważyłem tego co napisałeś wcześniej. Masz rację, należy się sprostowanie, napisałeś, że biegasz od flagi do flagi. Równocześnie nobilutujesz campienie i leżakowanie hasłem każdy gra jak chce i taką postawę wypominam i krytykuję.
  • SkyZeWonsem
    To już jest jakaś misja. Zmienić ludzi i grę. Robi się już zabawnie. bez głodówki nie może się obejść.
  • LM_emzio
    Jeśli uważasz, że dyskusje na forum są przejawem jakiegoś pozbawionego sensu misjonarstwa to na ch... tu siedzisz i czytasz?
    Ja piszę z przekonaniem, że to co piszę ma sens, rozumiem, że odpisujesz mi z przekonaniem że to co piszesz sensu nie ma?
  • SkyZeWonsem
    edytowano July 2020
    Widzę duże pokłady negatywnych emocji. Chcecie zmienić grę której już twórcy nie chcą zmienić. Dali takie nie inne rodzaje broni, nie dali możliwości własnych ustawień serwera ograniczających np. klasy, bronie itp. Czego oczekujesz/ecie pisząc tu na forum, które nigdy nie miało żadnego wpływu na teraźniejszość i przyszłość serii ? Dlaczego chcesz mnie pozbawić wyrażania swoich opinii ?
    W myśl tego co napisałeś
    "Jeśli uważasz, że dyskusje na forum są przejawem jakiegoś pozbawionego sensu misjonarstwa to na ch... tu siedzisz i czytasz?"
    Po ch.... grasz w grę, w która grają tylko snajperzy, kamperzy, leżaki, A2, M2, pompiarze itp. ?
  • LM_emzio
    edytowano July 2020
    @SkyZeWonsem
    Wiesz jak ludzie grają w piłkę nożną, to zazwyczaj nie kładą się na środku boiska, lub gdzieś przy bandach w oczekiwaniu, że piłka w końcu w nich trafi, a przy odrobinie szczęścia nawet odbije się od nich do bramki, lub też że zdobędą tą metodą fraga - czyli ktoś się o nich potknie. Podobnie biegacze raczej nie czychają ukryci w krzakach, w oczekiwaniu aż przebiegnie inny zmęczony już biegacz i będzie można popisowo go wyprzedzić(frag!), żeby ukryć się ponownie i czekać na kolejnego. Natomiast wśród graczy w BFV zapanowała na to właśnie moda, a wy ją sankcjonujecie.
    Moją motywacją nie było zmienianie gry i graczy tylko nazywanie śmieciowego grania śmieciowym graniem.

Dziwisz się złym emocjom gdy prowokujesz, przypisując mi jakieś ośmieszające mnie motywacje?
  • SkyZeWonsem
    Szachy były by lepsze niż piłka nożna. 
  • xBRUNNERx
    48 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    Proponuje zamknac temat.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.