Karabin ppanc. jak zdobyć/odblokować?

13»

Komentarz

• 19Romulus84
    58 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 61 Member
    Nikt z was nie ma racji. Na początek chcę powiedzieć że grę mam od początku i mam 1500 godzin przegranych, głownie medykiem i wsparciem ale też swoje szturmowcem pograłem i zwiadowcą. Z początku grałem dużo medykiem i SOUMI teraz bardzo dużo gram wsparciem i KM-Lewis. Tu kilka moich gier żeby pokazać że gram co najmniej dobrze a wszystkie mapy znam jak własną kieszeń. Podbój Prowansja grałem Lewis https://zapodaj.net/d6625e9e5c2c0.png.html, podbój Panzerstorm Lewis https://zapodaj.net/c0b5ff8848f6d.png.html, przełamanie obóz w Al Marj SG1-5 z celownikiem x3 https://zapodaj.net/5e2528aec9e0f.png.html. Tyle starczy a teraz do rzeczy. To wszystko nie jest takie proste i jednoznaczne. Oczywiście że zdarzają się gracze którzy leżą z tym karabinem Boys czy Panzerbuchse ale to jest normalny element gry. Dużo ludzi gra słabo i nawet nie rozumieją za bardzo co mają robić i oni sobie gdzieś leżą i strzelają bo w ten sposób zawsze kogoś tam zabiją a i tak kończą z wynikiem żadnym na poziomie K/D 7/12. I tak w każdym zespole składającym się z 32 zawodników są ludzie od najlepszych do najgorszych i na to nie ma co narzekać tak jest a mi tam tacy nie przeszkadzają bo to są gracze słabi którzy leżą w jednym miejscu i jak ich w tej grze zabiją 5 razy a oni mnie raz. Co do snajperów to to że snajper nie wlatuje na flagę to nie znaczy że nie pomaga zespołowi, nawet jak strzelają do siebie snajperzy to są zajęci strzelaniem do siebie a nie nękaniem nas ludzi co zdobywają cele i to ma sens jak najbardziej. Snajper może być schowany daleko od flagi ale obserwuje czy przeciwnik nie zbliża się do flagi i go zabija i co nie gra wtedy dla drużyny w ten sposób i jej nie pomaga bo moim zdaniem pomaga i to bardzo.  Snajper nie jest od przejmowania flag on jest od zabijania przeciwników bo martwy przeciwniki nie przej mnie flagi. A ci co z pompkami biegają... tych najwięcej jest w podziemiu ale niech sobie są ta mapa taka jest inna mapa jest inna i co z tego że gdzieś jest więcej ludzi z pompkami na innej mapie więcej z SMG a na innej więcej snajperów o to w tym chodzi i taki jest sens tej gry. Weź pompkę i nią graj jak to takie łatwe. Chce powiedzieć że w ogóle tego nie wiedzę żeby ludzie nie przejmowali flag a każda frakcja wykonuje inną rolę. Ja często zaczynam atak na punkt C na Panzerstorm od sprawdzenia krzaków bo wiem że tam siedzą snajperzy, jak ich pozabijam to wtedy oni nie będą zabijali naszych medyków którzy będę szturmowali C na krótko i tak to działa. Każdy ma swoją rolę do spełnienia i spełnia ją lepiej lub gorzej. Zresztą jak wiem dokładnie gdzie na jakiej mapie leża snajperzy i często ich wybijam jak kaczki jeden po drugim. Gra snajperem dla mnie to fatalna zabawa i nienawidzę tej frakcji. 
  • SkyZeWonsem
    1354 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,367 Member
    Patrząc na Twój wynik 19Romulus84 na minutę czyli taki odpowiednik gry drużynowej to jest słabo. Podobnie z resztą. Jesteś na granicy przydatności w drużynie/zespole.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • 19Romulus84
    58 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 61 Member
    edytowano lipiec 2020
    @SkyZeWonsem Ty za to jesteś ale na granicy śmieszności. Dawno się tak nie uśmiałem,  - nie jesteś przydatny dla drużyny, zespołu.... Buhahaha Ty za to jesteś przydatny żeby bzdury wypisywać.  :D
  • SkyZeWonsem
    1354 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,367 Member
    Masz + Mało jest ludzi co potrafi śmiać się z samego siebie.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.