Problem z Premium Pass

Faithli
5 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 6 Member
Hej

Zakupiłam nową konsolę, zainstalowałam Battlefield 1 i mimo, że  mam wykupiony od dawna Premium Pass, to nie mogę zagrać na żadnej mapie z dodatków. Wyskakuje komunikat, że nie posiadam wersji Premium. Co więcej na ekranie startowym w prawym górnym rogu jest informacja, iż mam przepustkę. Ktoś może miał podobny problem i może pomóc? Proszę o pomoc...

Pozdrawiam
Aga

Komentarz

• Rydzu2015
    794 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 827 Moderator
    edytowano 28 czerwiec
    Cześć @Faithli jeżeli grasz na ps4 to przejdz do biblioteki odszukaj BF1 lub z ekranu głównego najedz na BF1 daj w dół na ps store i wejdź w Toje dodatki. Otworzy się wszystko zwiazane z BF1 co masz zakupione. Odnajdź pozycje Battlefield 1 Premium powinno być napisane zainstalowano, jeżeli nie jest to kliknij na strzałkę, dodatek powinien się zainstalować.Gdy będzie napisane zainstalowano to prewencyjnie możesz kliknąć pobierz dodatek zostanie ponownie pobrany.
    Jeżeli jest to XO przejdź do gry i aplikacje, znajdź BF1 kliknij przycisk opcji i przejdź do Zarządzaj grami i dodatkami znajdź Battlefield 1 Premium i kliknij X później zainstaluj
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.