Sprzęt PC

124678

Komentarz

• Your3vilTwin
    1566 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,599 Member

No jeżeli Twój 2600K nie ma K to faktycznie nie ma sensu większego bawić się w podkręcanie.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• ManSlayer047
    15 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 15 Member

Ok dzieki za rady. W sumie wiem wszystko co potrzebuje. Jak sie zdecyduje to kupie karte grafiki z seri 9 jak pisaliscie, choc w aukcjach jest napisane ze wspieraja to cale dx12...

• xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano październik 2016

To czy wspierają DX12 zależy ile jest cyferek razem w nazwie, jak są 3 to wspiera, jak 4 nie wspiera, tak w skrócie.
    różnica między 9700 a 970 jest zasadnicza :smile:

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Ka1dowskiX
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4 Posty: 2 Member

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy najnowszy BF pójdzie mi na jakiś rozsądnych ustawieniach?
    Oto specyfikacja:

• Intel Core i5 4460
    • 8 GB Ram DDR3
    • Nvidia GeForce GTX 960 2 GB
    • System to Win. 8.1.

Z góry dziękuje za odpowiedzi,
    Ka1dowskiX

• BL4CK_RAVEN-PL
    88 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 94 Member

tak, procesor ma duży zapas wydajności, a grafika działa tak

Dlaczego nie są dozwolone obrazki w sygnaturze? Po co wogóle taka funkcja jak nie można jej używać...

• ManSlayer047
    15 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 15 Member
    A no wiadomo bardziej chodzi mi o np 9xx czyli jak wyżej ze wspiera.
  • Ka1dowskiX
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4 Posty: 2 Member

Dzięki wielkie. :) Tyle, że to wersja z 4 Gb VRAM, ale powinno pójść i na mojej!

• BL4CK_RAVEN-PL
    88 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 94 Member

vram jest potrzebny przy większych rozdzielczościach, przy fhd 2gb to więcej niż wystarczająco ;)

Dlaczego nie są dozwolone obrazki w sygnaturze? Po co wogóle taka funkcja jak nie można jej używać...

• GenRipKat
    52 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 52 Member

na gtx 970 i tym procku co masz na wysokich bedziesz mial okolo 100 klatek.

• ManSlayer047

oo to smiało moge kupowac;p mam jedna aukcje na oku z uzywek z gwarancja jeszcze ze 23 miech chyba, tylko kase musze dozbierac.... ale taka własnie karte planuje kupic;p no i BF1

• -Greg-MED-GAMER-
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 6 Member

ja mam i5 3,4
    radeon HD 7950 3gb ddr5
    16 GB ramu
    i gram na ultra bez wiekszych zacinek
    mowie o wersji probnej z orgin accsses

• -Greg-MED-GAMER-
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 6 Member

ja mam Radeon HD 7050 3 GB DDR5
    i5 3,2 Gh
    16 GB ramu ddr3
    i w wersje próbna grałem na ultra dosc wprzyzwoicie

• -Greg-MED-GAMER-

juz czekam na 18 pazdiernia zeby przejsc kampanie potem lultik :)))))

• uDrunkMate
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    • ref

Zauważyłem że w wersji testowej gra wyrabia ale na niskich , FPS bardziej spadają , w Becie mogłem spokojnie grać na 60 na Medium

• Dudson1999
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 9 Member

Cześć wszystkim, mam takie pytanko mianowicie battlefield'a 1 . czy mój sprzęt uciągnie wogóle bfa1 to tak:
    i5-2400 3.1 GHZ
    8 gb ram
    HD 7950 (oc)
    win 10 64 bit

w bete gralem na wysokich ze spadkami do 45-50 a tak to mialem 70-80, ale to byla wersja testowa więc nie wiem na jakich mi uciągnie ustawieniach teraz. prosiłbym o pomoc w tym bo jutro chcę go kupić.

• MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member

Na jakich Ci uciągnie to sobie sam sprawdzisz jak kupisz. Gra będzie latać bez problemu i nie gorzej niż w becie.

• Dudson1999
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 9 Member

Dziękuję za odpowiedź :) właśnie kupiłem klucz już hehe

• per_rectum
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    gram na i5 3570, r9 270, 8gb ram, full hd, ustawienia wlasne ~medium, 60fps na luzie.
  • Dudson1999
    Cześć mam do was takie pytanie o wyborzę podzespołów do komputera.
    w tym czasie mam i5-2400 , 8 gb ram , hd 7950 , dysk 1 tb, zasilcz ocz 600w, i sprawa wygląda mianowicie tak: Czy lepiej jest kupić nową płyte główną lga 1151 z i5-6600k i 16 gb ram ddr 4 ( kingston) , czy nową kartę graficzną coś w stylu ( rx 470, gtx 1060 6 gb lub GTX 970) no i chciałbym was wysłuchać w tej sprawie , gram teraz na średnich detalach są czasami spadki ale nie wiem czy to od tego, ale to rzadko się zdarza. Mianowicie chodzi mi o doradzenie w wyborze części i ogólnie częsci tylko pod bf'a . Ja już sam nie wiem co lepiej wybrać więc chcę wysłuchać was co będzie lepsze.
    Post edited by Dudson1999 on
  • rektorek
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 6 Member
    Witam. Sprzęt GTX 970, CPU i5 4690, 16gb ram, dystrybutor sąd Samsung, monitor podręczny do 74 hz
    Pytanko, jakie ustawienia grafiki będą optymalne, obecnie mam na ultra wszystko i vsynch wyłączony.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!