Sprzęt PC

123468

Komentarz

• skoczek417
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    witam chcialem zapytac o moj sprzet posiadam i7-5500U 2.4ghz geforce 840m (i jakis intel hd graphics 5500 )8gb ram zainstalowalem tego frapsa mialem max 30 teraz zdaza sie 25-20-15 czy to wina sprzetu? dodam ze podczas gry w bf1 czy bf4 scina sie gra i buczy w glosnikach prosze o pomoc z gory dzieki
  • skoczek417
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    witam chcialem zapytac o moj sprzet posiadam i7-5500U 2.4ghz geforce 840m (i jakis intel hd graphics 5500 )8gb ram zainstalowalem tego frapsa mialem max 30 teraz zdaza sie 25-20-15 czy to wina sprzetu? dodam ze podczas gry w bf1 czy bf4 scina sie gra i buczy w glosnikach prosze o pomoc z gory dzieki
  • AWIZISIE-TIGER
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 9 Member
    skoczek417 napisał użytkownik: »

Masz za słaby procesor bo jest to niskonapięciowa 2 rdzeniówka a na dodatek karta też nie daje rady. Mój znajomy posiada podobny sprzęt i w cs go nawet ma spadki fps przy rozdziałce 1024x768 i low detalach.
  • GenRipKat
    52 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 52 Member
    Ja obecnie gram wszystko na srednie tylko siatka na ultra i gra sie przyjemnie.W fhd 64 graczy.
  • dyingzone
    68 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 69 Member
    rektorek napisał użytkownik: »
    Witam. Sprzęt GTX 970, CPU i5 4690, 16gb ram, dystrybutor sąd Samsung, monitor podręczny do 74 hz
    Pytanko, jakie ustawienia grafiki będą optymalne, obecnie mam na ultra wszystko i vsynch wyłączony.

Skoro monitor do 74hz, spokojnie mozesz grac na ultra.
  • MATsMAT
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 6 Member
    A mój fx-6100 3.3 da radę płyta Msi 760gm_p21 ram 8 gb karta graficzna do ustalenia :wink:
  • Tiger_Itself
    187 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 199 Member
    Tu macie wymagania

Wymagania dla Battlefield 1
    Minimalne:
    System: Windows 7 64 bitowy
    Procesor: Intel Core i3-6300T 3.3 GHz lub AMD FX-4350
    Karta graficzna: GeForce GTX 660 lub Radeon HD 7850
    Pamięć RAM: 8 GB
    Wolne miejsce: 40 GB

Rekomendowane:
    System: Windows 7 64 bitowy
    Procesor: Intel Core i5-6600 3.3 GHz lub AMD FX-8370
    Karta graficzna: GeForce GTX 970 4 GB lub Radeon R9 290
    Pamięć RAM: 16 GB
    Wolne miejsce: 40 GB
  • BartesGaming
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    Polecam sprawdzenie jeszcze przez stronkę http://www.systemrequirementslab.com/cyri Can I Run IT. Ja zawsze sugerowałem się tamtymi parametrami i póki co nie miałem żadnych złudnych nadziei :wink:
    Gram bo lubię, a kto lubi grać niech gra ze mną...
  • SkyZeWonsem
    1304 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,317 Member
    edytowano listopad 2016
    Przepraszam ale ta strona to jeden wielki "bulszit". Nie ma co się nią sugerować bo bierze to co daje wydawca w specyfikacji i na sucho sprawdza co mamy w kompie. Jak nie pasi to wychodzą kwiatki:
    Przechwytywaniezxzx.jpg
    Więc jakim cudem spokojnie gram ;) Procek "niby nie pasi" ;)

Najlepszym sprawdzeniem jest kupić BF1 w abonamencie (o ile jeszcze jest). 15 zł i przez 10 h sobie sprawdzimy czy nam pociągnie.
  • BartesGaming
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    Najwyraźniej nie jest jeszcze stronka zoptymalizonawa pod względem BF1. Przepraszam za kłopot ale starałem się pomóc.

Pozdrawiam.
    Gram bo lubię, a kto lubi grać niech gra ze mną...
  • Vego-bf
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Temat skierowany głównie do osób posiadających ten model karty.
    Jak Wam sprawuje się ta karta w BF1 - interesują mnie ustawienia ultra, w rozdzielczości 1920 x 1080.
    Czy doświadczanie "mikro przycięć itp." w związku z przepełnieniem pamięci karty, czy też rozgrywka jest płynna?
    Planuję zmianę karty graficznej, będę wdzięczny za wpisy

• Tiger_Itself
    187 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 199 Member
    Zobacz temat : https://forums.battlefield.com/pl-pl/categories/battlefield-1-pomoc-techniczna . Ważne, kto jest producentem tej karty. Zanim kupisz poczytaj temat
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    Dlaczego ważne kto jest producentem ? Przecież to Nvidia projektuje czip i nikt go dalej nie modifikuje.
  • Mateo91g-PL
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 9 Member
    edytowano grudzień 2016
    Dobrze radzę, dopłać do wersji 6 GB. Ta wersja 3 GB ma nie tylko obciętą pamięć, ale też obcięte jednostki cieniujące i teksturujące. Wydajność tej karty jest porównywalna do gamingowych GTX 970. Nie wiem jak w przypadku Battlefield 1, ale w wielu grach ludzie narzekają na przycięcia właśnie ze względu na małą ilość pamięci, niestety ale ta karta to produkt bardzo nieprzyszłościowy, bo to tylko kwestia czasu jak wyjdą gry wymagające 4 GB VRAM do działania, a wersja 6 GB na pewno starczy ci na długo.
    Post edited by Mateo91g-PL on
  • Tiger_Itself
    Mateo91g-PL napisał użytkownik: »
    Dobrze radzę, dopłać do wersji 6 GB. Ta wersja 3 GB ma nie tylko obciętą pamięć, ale też obcięte jednostki cieniujące i teksturujące. Wydajność tej karty jest porównywalna do gamingowych GTX 970. Nie wiem jak w przypadku Battlefield 1, ale w wielu grach ludzie narzekają na przycięcia właśnie ze względu na małą ilość pamięci, niestety ale ta karta to produkt bardzo nieprzyszłościowy, bo to tylko kwestia czasu jak wyjdą gry wymagające 4 GB VRAM do działania, a wersja 6 GB na pewno starczy ci na długo.

dokładnie tak
  • Tiger_Itself
    edytowano grudzień 2016
    The_MarTum napisał użytkownik: »
    Dlaczego ważne kto jest producentem ? Przecież to Nvidia projektuje czip i nikt go dalej nie modifikuje.

Przecież to Nvidia projektuje czip i nikt go dalej nie modifikuje. > Naprawdę ? raczej modyfikuje powinno być .
    Dlaczego ważne kto jest producentem ? > a dla tego, że są córki firmy i produkują bubel. Firmowa przewyższa jakością wykonania i podzespołami.
    Proste wyprodukowana dla x firmy i wyprodukowana dla x firmy. A kto jest producentem firmowym , a kto córką firmą powinieneś wiedzieć przecież.
    Post edited by Tiger_Itself on
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    Każda firma ma konstrukcje budżetowe, solidne i podkręcone fabrycznie i wypasione.
    Nvidia dostarcza układ, a potem MSI, ASUS, Gigabyte i reszta stawki wstawiają to sobie na zaprojektowane po swojemu PCB. Dla komputera jest OBOJĘTNE jakiej firmy i jaką konstrukcję wstawisz.
    Możesz powiedzieć które to są te buble niefirmowe, a które te firmowe ? Przykłady konkretnych kart bom ciekaw co masz na myśli.
  • Vego-bf
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    W kwestii producenta skłaniam się ku MSI, model - gaming X (obecnie siedzę na msi gtx 960 gaming 2G, układ chłodzenia jest świetny - dobre temperatury, cisza), procesor i5 2500k.

Poprzeglądałem różne fora, YT, odnośnie gtx 1060 zarówno 3GB jak i 6GB, na filmikach YT z BF1 (jak i innych gier) również na wersjach 6GB zauważyć można "mikro przycięcia", co daje do myślenia.
    Kolejna sprawa, jak procentowo wygląda kwestia "piszczących cewek" - przy dużej ilości FPS (moja 960 ma taką przypadłość, monitor 60Hz)
  • Tiger_Itself
    edytowano grudzień 2016
    Vego-bf napisał użytkownik: »
    W kwestii producenta skłaniam się ku MSI, model - gaming X (obecnie siedzę na msi gtx 960 gaming 2G, układ chłodzenia jest świetny - dobre temperatury, cisza), procesor i5 2500k.

Poprzeglądałem różne fora, YT, odnośnie gtx 1060 zarówno 3GB jak i 6GB, na filmikach YT z BF1 (jak i innych gier) również na wersjach 6GB zauważyć można "mikro przycięcia", co daje do myślenia.
    Kolejna sprawa, jak procentowo wygląda kwestia "piszczących cewek" - przy dużej ilości FPS (moja 960 ma taką przypadłość, monitor 60Hz)
    Kolejna sprawa, jak procentowo wygląda kwestia "piszczących cewek" - przy dużej ilości FPS
    Jeśli jest mocno obciążona lub wadliwa będzie piszczała to oznaki, że trzeba coś zrobić wymienić wadliwą część.
  • misiek440
    42 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 45 Member
    osobiście znajomy ma gtx 1060 i 6g w połaczeniu z i7 2600 i ma dużo gorszą wydajność niż ja w konfiguracji i5 2500 z rx480 4gb. Daje do myślenia :)
    Rekrutacja do Plutonu grającego 4fun<< dodaj mnie na origin do znajomych nick PL_Misiek440
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!