Bardzo mocne utrudnienie w zabijaniu piechoty

MarcinHD1
257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
edytowano wrzesień 2016

O co kurde chodzi ? Straciłem na serię BF setki godzin. Dziesiątki razy robiłem mecze typu 50:5 i lepiej. Wiem jak się strzela. Problem w tym, że nie mogę zabijać. Nie wiem dlaczego ale poprostu to czuję, że nie mam skuteczności.
Ginę prawie zawsze najwięcej w całym teamie. Jak wygląda typowa sytuacja ? Otwieram ogień do wroga, trzymam go na celowniku, wystrzeliwuje magazynek, wyjmuje pistole i dokładam mu i gość ŻYJE. Pojawiają się markery, że niby trafiam, niby jakieś punkciki lecą ale i tak padam na glebę pierwszy.

90% sytuacji 1 vs 1 to tylko lekkie zranienie wroga, a ja padam jak ciota. Nie ważne jakie uzbrojenie to i tak nie mam szans wygrać starcia. Gram od zamkniętej alfy i już wtedy jedyną drogą do zabijania było bieganie ze strzelbą bo karabiny zwyczajnie nie działają. W becie mam to samo.
Pojazdy działają świetnie, ale broń ręczna nie działa wcale.

Ktoś spotkał się z podobnym zjawiskiem tragicznego obniżenia skuteczności ?

Czuję jak cholera, że gdzieś leży problem bo gram w sieciowe strzelanki od lat i nagle jeb BF1 i każda akcja typu 1 vs 1 jest przegrana.
Wiem, że nie tylko ja mam problem bo w trakcie gry zaobserwowałem kilku pro, którzy dosłownie wykaszają kogo zobaczą nie ważne czym i zauważyłem, że jedni mają bajecznie łatwo zabijać, inni jak ja nie mogą praktycznie złapać wyniku bo nie mają na to szans.

Ktoś się spotkał z podobnym odczuciem ?

EDIT: gram na PC, stabilny net przez kabel, mocarna maszyna.

Komentarz

• Tiger_Itself
    187 postsPosty: 199Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member

Ja też tego doświadczyłem z stacjonarnego rkmu i to raczej błąd w grze. Jak by tego mało to wbijają z wspomagaczami goście i chcą się dowartościować bo nie umieją grać czysto.

• Robert3632
    197 postsPosty: 201Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano wrzesień 2016

Mnie śmieszy opcja z czołgiem.(Małym czołgiem) Jest niby taki OP ale kiedy masz gościa na celowniku i jest blisko rozwalasz go jak chcesz ale kiedy naciśniesz C i jest widok 3ciej osoby to z dwóch metrów nie możesz gościa trafić. Ammo podstawowe gruba rura i chyba wielki śrut ale jedno i drugie czasem nie daje rady. Tak jakby były różne punkty widzenia. Rozumiem z daleka, opad kuli i takie tam ale 2 metry. Napierdzielasz w gościa i go trafić nie możesz? Wyrywa pół ściany w budynku, robi wielki lej w glebie a gość sobie ucieka heheheh.

• Pejczyk
    4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Member

Widok z 3 osoby w czołgu jest albo zbugowany, albo tak ma to wyglądać aby nie było za łatwo.

• Robert3632
    197 postsPosty: 201Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member

@Pejczyk powiedział(a):
    Widok z 3 osoby w czołgu jest albo zbugowany, albo tak ma to wyglądać aby nie było za łatwo.

To lepiej aby tego celownika już wcale nie było 3 osobie bo to bardzo mylące. Celownik na gościu a kula leci w inne miejsce. To bardziej bug bo nie sadze aby były takie zamysły. W porównaniu do bf4 ta opcja jeszcze nie wyszła. Ja wiem że to 1wsza woja światowa ale jednak jakby to wyglądało gdybyś jechał na koniu i celownik jest 3osobie a ty 5 strzałów i 5 razy ZOONK :) ? Czasem także gra piechotą mnie zaskakuje. Widzę gościa pierwszy. Oddaje pierwszy strzały i widzę że trafiam a tu kolejny ZOONK? Gość się obraca i pif, paf 2 albo 3 kulki i leżę. Ta sama giwera a różnica straszna :)

Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!