Fałszywe strony z kluczem do bety Battlefield 1

Chemo1910
7 postsPosty: 9Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Member

Jako że zapowiedziana gra Battlefield 1 cieszy się dużym zainteresowaniem w internecie zaczyna się pojawiać coraz więcej stron z fałszywymi kluczami lub zaproszeniami do bety. Postanowiłem napisać ten temat ku przestrodze osób które mogły by się naciąć na tego typu stronę. Najczęściej charakteryzują się iż aby otrzymać dany klucz trzeba podać numer telefonu bądź wysłać sms. Stąd moja prośba uważajcie.
Dam wam też linka do chyba najbardziej rozpoznanej strony z tym oszustwem:
beta-invite.com/battlefield-1/

Komentarz

• lKAJOl
    10 postsPosty: 13Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Game Changer
    edytowano czerwiec 2016

No panie ale to czysta kopia mojego wideo :wink:

Niemniej jednak obydwoje działamy w ochronie kasy innych ludzi, więc niech Ci będzie ^^

sup mate

• Chemo1910
    7 postsPosty: 9Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Member

O a tego to akurat nie widziałem. Faktycznie motyw ten sam. Cóż im więcej osób o tym powie tym większe szanse że nikt się nie da naciąć.

• lKAJOl
    10 postsPosty: 13Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Game Changer

To ja dodam kolejną fake stronę: http://battlefieldbeta.com/

Oczywiście znowu 80 zł miesięcznych opłat, tyle że ta strona wykorzystuje nawet logotypu EA i DICE, a strona główna łudząco przypomina oficjalną.

sup mate

• GladkiPL
    54 postsPosty: 58Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer

@KajoByloZajete powiedział(a):
    To ja dodam kolejną fake stronę: http://battlefieldbeta.com/

Oczywiście znowu 80 zł miesięcznych opłat, tyle że ta strona wykorzystuje nawet logotypu EA i DICE, a strona główna łudząco przypomina oficjalną.

Dziękujemy za zgłoszenie. Jak będziecie mieli jeszcze jakieś strony to prosimy o podanie tutaj linków.

• AstarGames16
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
  • Chemo1910

Fałszywy stream live zapętlony z fałszywymi kluczami jako nagrodą w (płatnym?) konkursie.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!