Ponowna instalacja bez ściągania plików

Polaczek431
13 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 1 Member

Witam

Był jakiś taki sposób aby po skopiowaniu zawartości gry podczas jej ponownej instalacji wkleić to na początku, żeby origin wykrył grę i nie trzeba było ściągać. Mógłby ktoś przypomnieć jak to szło? Mnie po skopiowaniu pobieranie przeskakuje na 12gb i całą resztę trzeba ściągać, a kiedyś to było ok 1GB. :(

Chcesz zacząć zarabiać (z czasem nie małe) pieniądze w internecie? Zaproś mnie do znajomych i odezwij się na PW!

Komentarz

• Robert3632
    197 postsPosty: 201Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano wrzesień 2016

Kopiujesz foldery gdzie masz grę np na dysku C.. odinstalowujesz grę i originowi przypisujesz nową ścieżkę do instalacji i tam dajesz skopiowaną grę.
    Możesz to zrobić także tak. Skopiuj grę i daj na dysk np. D Odinstaluj origin aby wyczyścić śmieci i ponownie zainstaluj. Możesz spróbować pobrać na nowo bf4 przez chwilę (origin na nowo utworzy folder z grą bf4) i przestań pobierać. Tam dajesz skopiowana grę. Na nowo origin dobierze to co mu potrzeba i zajmie mu to tylko kilka minutek. Będziesz widział jak na nowo robi instalki ale to już tylko cząstkowe(brakujące) pliki. Tak powinno działać. Sprawdziłem na dwa sposoby i działało bez problemu także DLC.
    W razie problemów pisz na PW. Mogę udzielić pomocy na TS3 i powiedzieć krok po kroku.

• NoLaaN79M
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Cześć a po czystej instalacji win 7 , kiedy BF 4 mam na innej partycji ten myk też da radę zrobić ?
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tak. Rozpocznij instalację tam gdzie chcesz mieć grę docelowo. Po minucie wyłącz origin bez przerywania pobierania. Przekopiuj pliki z "innej partycji" po czym uruchom Origin. Aplikacja zweryfikuje pliki i może ewentualnie coś tam sobie jeszcze dociągnie.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Robert3632
    197 postsPosty: 201Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Jest jeszcze inna kwestia. Jeżeli masz już grę na innym dysku to wystarczy że na ORIGIN/USTAWIENIA APLIKACJI/INSTALACJE I ZAPISANE STANY GRY-DO ścieżki dopisz gdzie jest gra zainstalowana. Jak się domyślam grę masz przykładowo na dysku c lub d czy innym w folderze ORIGIN GAMES i wystarczy że jeżeli masz np na dysku D folder ORIGIN GAMES to tylko ten folder przypisz do ORIGIN . Przy próbie zagrania na pewno coś będzie chciał pobrać. Chwila i gotowe. Co innego jeżeli chcesz grę dać na inny dysk. Wtedy cały folder ORIGIN GAMES dajesz na inny dysk i robisz to samo co napisałem przed chwilą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!