Ponowna instalacja bez ściągania plików

Polaczek431
13 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 17 Member

Witam

Był jakiś taki sposób aby po skopiowaniu zawartości gry podczas jej ponownej instalacji wkleić to na początku, żeby origin wykrył grę i nie trzeba było ściągać. Mógłby ktoś przypomnieć jak to szło? Mnie po skopiowaniu pobieranie przeskakuje na 12gb i całą resztę trzeba ściągać, a kiedyś to było ok 1GB. :(

Chcesz zacząć zarabiać (z czasem nie małe) pieniądze w internecie? Zaproś mnie do znajomych i odezwij się na PW!

Komentarz

• Robert3632
    197 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 201 Member
    edytowano wrzesień 2016

Kopiujesz foldery gdzie masz grę np na dysku C.. odinstalowujesz grę i originowi przypisujesz nową ścieżkę do instalacji i tam dajesz skopiowaną grę.
    Możesz to zrobić także tak. Skopiuj grę i daj na dysk np. D Odinstaluj origin aby wyczyścić śmieci i ponownie zainstaluj. Możesz spróbować pobrać na nowo bf4 przez chwilę (origin na nowo utworzy folder z grą bf4) i przestań pobierać. Tam dajesz skopiowana grę. Na nowo origin dobierze to co mu potrzeba i zajmie mu to tylko kilka minutek. Będziesz widział jak na nowo robi instalki ale to już tylko cząstkowe(brakujące) pliki. Tak powinno działać. Sprawdziłem na dwa sposoby i działało bez problemu także DLC.
    W razie problemów pisz na PW. Mogę udzielić pomocy na TS3 i powiedzieć krok po kroku.

• NoLaaN79M
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 1 Member
    Cześć a po czystej instalacji win 7 , kiedy BF 4 mam na innej partycji ten myk też da radę zrobić ?
  • Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    Tak. Rozpocznij instalację tam gdzie chcesz mieć grę docelowo. Po minucie wyłącz origin bez przerywania pobierania. Przekopiuj pliki z "innej partycji" po czym uruchom Origin. Aplikacja zweryfikuje pliki i może ewentualnie coś tam sobie jeszcze dociągnie.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Robert3632
    197 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 201 Member
    Jest jeszcze inna kwestia. Jeżeli masz już grę na innym dysku to wystarczy że na ORIGIN/USTAWIENIA APLIKACJI/INSTALACJE I ZAPISANE STANY GRY-DO ścieżki dopisz gdzie jest gra zainstalowana. Jak się domyślam grę masz przykładowo na dysku c lub d czy innym w folderze ORIGIN GAMES i wystarczy że jeżeli masz np na dysku D folder ORIGIN GAMES to tylko ten folder przypisz do ORIGIN . Przy próbie zagrania na pewno coś będzie chciał pobrać. Chwila i gotowe. Co innego jeżeli chcesz grę dać na inny dysk. Wtedy cały folder ORIGIN GAMES dajesz na inny dysk i robisz to samo co napisałem przed chwilą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.