Ankieta - Czy twoim zdaniem finalna wersja gry BF1 będzie...

xSzaty
987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer

Weź udział w ankiecie, do wygrania święty spokój.
https://goo.gl/forms/SlYeaZKInlwVsDZK2

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

Komentarz

• Your3vilTwin
    1576 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,609 Member

Wygrałem?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    A wygrałeś?

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Your3vilTwin
    1576 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,609 Member
    edytowano wrzesień 2016

Nie? A zagłosowałem już 15 razy...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xSzaty

15? i nie dostałeś świętego spokoju? Sprawdź k/d, chyba że głosowałeś 4fun

• Your3vilTwin
    edytowano wrzesień 2016

Ja tylko i wyłącznie 4fun... Zawsze... No i jakimś dziwnym trafem rozkład hajpu wygląda całkiem inaczej.

Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!