M416 - trzy różne konfiguracje, który byście wybrali?

2»

Komentarz

• gabialabi
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4 Posty: 2 Member
    Rydzu ja też mam taką nadzieję np ja na szturmowcu używam m16a4 z celownikiem acog , chwyt pionowy, laser i ciężka lufa a czasami tłumik dźwięku , coyote kolimator, szyna ulg i granatnik podwieszany odłamki a jak będziesz chciał ze mną pogroć to nazywam się gabialabi tylko uprzedzam coś mi się zchantoliło z telewizorem i jak gram na PS3 to niema dzwięku. Może kiedyś kupię BF4 na Xbox one.
  • Rydzu2015
    802 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 835 Moderator
    Dzięki za zapro 👍 Gram głównie na ps4 i moją główną bronią jest scar-h i srr-61 😉
  • LM_Wyrzysk
    583 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 591 Member
    gabialabi powiedział(a):
    Hejo jestem nowy na battlelogu a twoja proźba pokazała mi się jako pierwsza więc mam dla ciebie 3 kombinacje:
    1 : acog + chwyt pionowy + ciężka lufa lub zamiast chwytu pionowego to szyna ulg i granatnik podwieszany odłamki
    2: coyote kolimator, ciężka lufa ,chwyt pionowy lub zielony laser, tłumik dźwięku
    3: cel holo, powiększenie razy 2, chwyt pionowy, czerwony laser ciężka lufa. Mam nadzieję że któraś z tych kombinacji ci się spodoba.

Nie gram w Bf4 od kilku lat, więc się wypowiem. ACOG + chwyt pionowy? Po pierwsze na karabiny szturmowe nikt ogarnięty nie zakłada celownika x4, po drugie chwyt pionowy służy do close combat, bo daje Ci lepszą celność z biodra, więc wyklucza się z ACOGiem. Pomysł jak z konsoli. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.