Reaktywacja plutonu HUSARIA!

kucharos
0 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member

Witajcie! :)
Stary pluton z kilkoma wariatami przechodzi właśnie reaktywacje i poszukujemy nowego świeżego mięska do wspólnej gry.
Od razu na starcie mówię, że nie planujemy grać jakichkolwiek klanówek, powód jest jasny i wszystkim starym Husarom dobrze znany. Klanówki wprowadzają mega spinę w plutonie czego mamy już serdecznie dosyć... w większości jesteśmy facetami po 25 roku życia więc próg wiekowy to minimum 18 lat aby wejść w nasze zacne szeregi...
Poziom umiejętności nie jest wymagany wystarczy, że wiesz co to KLEJMUR itp :P Grać nauczysz się z nami, ale to nie jest najważniejsze... Głównie się wygłupiamy i śmiejemy więc przede wszystkim musisz być troszkę jebni*** :pensive:
Więc jeśli czujesz się samotny i nie masz do kogo się odezwać na PS4 nie czekaj tylko czym prędzej do nas dołącz! :)
http://battlelog.battlefield.com/bf4/platoons/view/4651587109532666353/
Czekamy na Ciebie i liczymy, że zasilisz nasze szeregi najszybciej jak to możliwe!

Jest kilku chłopaków którzy grają czasem w dzień, ale głównie spotykamy się wieczorami (większość pracuje).

Jeśli najpierw chcesz zobaczyć jak to u nas jest również zapraszamy! Odezwij się do mnie na ps4, mój nick to "kuharr" jeśli mnie nie ma to zostaw wiadomość czasu odpisuje z telefonu :)

DO ZOBACZENIA NA POLU BITWY! ;)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!