Komunikacja w zespole to podstawa - serwer TS3 EA Polska 178.217.190.180

Borzywit-CNP-
412 postsPosty: 490Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Member
edytowano maj 2017

Zapraszamy do korzystania z Oficjalnego Serwera TS3 Polskiej Społeczności Battlefield.

Serwer TS3:

178.217.190.180

Co muszę mieć do korzystania z TS3?
Przede wszystkim potrzebne są słuchawki z mikrofonem. Następnie należy zainstalować klienta Teamspeak. Pobierz go ze strony producenta oprogramowania: KLIKNIJ MNIE. Pamiętaj aby wybrać poprawną wersję dla swojego systemu operacyjnego. Uruchom pobrany plik i zainstaluj program. Instalator prowadzi za rękę, więc nie ma obawy, napewno poradzisz sobie ze wstępnym ustawieniem.

Ok, TS zainstalowany, co dalej?
Pozostaje dołączyć do serwera. W tym celu wybierz menu: Połączenia - > Połącz (lub skrót klawiszowy CTRL+S). https://scr.hu/2DW6lJ W oknie, które się otworzy wpisujesz adres serwera i swoją nazwę użytkownika i zatwierdzasz to klikając guzik "Połącz" lub "W nowej karcie". To wszystko, właśnie połączyłeś się z naszym serwerem TS3. Kanały zmieniasz po wskazaniu wybranego dwuklikiem LPM. jeśli gdzieś nie możesz dołączyć ... to nie możesz :D masz za małe uprawnienia.

Pozdrawiamy i życzymy udanej zabawy
Zespół EA Polska i Moderatorzy.

image image
Post edited by Borzywit-CNP- on

Komentarz

• Twitch-thesetka1
    35 postsPosty: 54Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    KUBATRIIX napisał użytkownik: »
    A jak wybieracie serwer ? Dorotka mówi że gracie każdego wieczora. Zapraszam na TS po godzinie 20/21: 178.217.190.180 To na TS ustalacie jaki serwer i każdy się dołącza ? Myślałem że posiadacie jakiś własny serwer gdzie każdy może grać, a polscy moderatorzy wszyscy posiadają Vip sloty aby mogli się łatwo dołączyć. Jeżeli podczas rozmowy sami wybieracie serwer to nigdy nie mam szans znaleźć się na tym samym serwerze na którym ktoś z Was gra w danym momencie B)

Dlatego zapraszamy na Team Speaka :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!