Szukam ludzi do grania BF1 PS4

«1
Player_tac6qtuh
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
edytowano październik 2016
Witam!
Szukam ludzi do grania jak w temacie.

Godziny wieczorne 18-21.

Nick PSN: Niezawodnykompan

Mam 26 lat I standardowy mikrofon dolaczony do konsoli.

Gralem w BF3.

Komentarz

• Messjah
    5 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Siema ! :)
    Z chęcią pogram wspólnie na multiku, bo jako tako nie mam z kim rozegrać wspólnych parę meczy.
    Pozdro
  • CptRyan1985
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Cześć,

Również chętnie pogram w mulit w zespole/plutonie. Przy okazji chciałem zapytać jak to technicznie zostało rozwiązane na PS4 - tworzy trzeba się dodać do znajomych na PSN żeby stworzyć pluton? I jak technicznie jest rozwiązana komunikacja głosowa? Jak grałem jeszcze na PC to komunikowaliśmy się poprzez Mumble... Nick PSN: Ryan1985 Pozdrawiam,
  • Bieniu44
    7 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Tez chętny!:) nick pan BieniuOCH,27lat
  • Player_tac6qtuh
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Żeby zagrać raem trzeba stworzyc imprezę w PS4. Wtedy razem dołączając do gry jesteśmy wrzucani w jednym plutonie I możemy się komunikować między sobą za pomocą mikrofonu. Wieczorem wyślę wam zaproszenia na PSN.
  • Messjah
    5 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Jak z tymi zapro ?
  • grzejda93
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Też szukam chętnych do wspólnej gry w BF1, podsylajcie zaproszenia, gram wieczorami raczej

Nick: LuznyLori
  • SS--Bewerber
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Zaprosilem Was wszystkich, moj nick SS--Bewerber, chetnie pogram po polsku, ciezko znalezc swoich :)
  • m__a__r__ian84t
    3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Ok zglaszam sie na ochotnika do grania, moj nick:
    m__a__r__i__a__n
    zawsze 2 podkreslniki miedzy literami :)
  • badaj-pl
    25 postsPosty: 27Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Witam, zaczynam przygodę z ps4 i bf1 (11 lvl), gram od. 21-22, ogarniam platformę i grę, głownie TDM, SZ i P, mam headseta, ale za ściana rodzina wiec cichy jestem. :smile:

PSN: Twardy__Stolec 2x dolny_

Pozdrawiam.
  • poeb18
    4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ja tez jestem chętny do gry w ekipie nick: polec-jakub_18
  • Tezeramis
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Szukam kompanów do grania.Moj nick durdentyler79 wiek 30+ headset mam jak i duzo wolnego czasu.Pozdrawiam
  • Foxalive4
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Chętnie zagram wieczorami 20.00 - 0.00 w BF PSN: LukasVanZdz
  • Tediiiiikkoo
    4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Foxalive zaproś do znajomych ja gram codziennie razem z plutonem i jest fajna zabawa zapraszamy
  • Aganemnon83
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Siemanko tez chetnie pogram 4 fun druzynowo headset jest wiek 30+ nick w PSN RakusiaDesigns albo Lukasz Rakowski
  • ziomek11222
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    szukam do gry na ps4 marcin500 i szukam do plutonu wiek 26
  • BANDZIORO657
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Siemanko, również z kolegą szukamy plutony aby wspólnie pograć w kilka osób, ja 22 lata kolega 29 lat :) PSN BANDZIORO657 bądź proszę o zaproszenie do plutonu. Pozdrawiam
  • szymus94_j51rh7
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam chciałbym z kimś móc pograć bo samemu nie jest tak fajnie ^^ mój psn: szymus94
  • Kraken0801
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    https://www.facebook.com/groups/313166465793718/

Rekrutacja do Plutonu SealPL Esport
    Rekrutacja Otwarta!
    Jeżeli lubisz miła armosfere, czesta gre to wlasnie ciebie potrzebujemy!
    Oferujemy:
    - Plutonowy serwer : SEAL POLSKA
    - Treningowy serwer : Seal Esport
    - Codzienne sparingi z kolegami z plutonow z Polski jak i z Europy.
    - Udzialy w ligach
    - Wspolne nocki na party , konkursy , strona internetowa ( trwaja prace) , koszulki plutonowe :)
    Wymagamy:
    - mikrofon
    - 16+ ( mozemy przymknac oko )
    - 50 lvl
    - Pozytywne nastawienie do gry :)
    - Dominacja :)
    Po wiecej informacji prosze pisac na priv lub psn : WamekHD
    Psn: NatalkaPolish

https://www.facebook.com/groups/313166465793718/
  • arikos89
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Chętnie pogram z Wami o ile taka sposobność nadal jest.
  • EzioAuditore7
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Witam, chętnie dołączyłbym do Waszego Plutonu, gdyż mam już dość samotnego grania. Wiek 27 lat, w BF1 gram od listopada, głównie szturmowcem (maksymalny 50 poziom tej klasy), ogólnie posiadam level 87, headset jest, pasja do gier i pozytywne nastawienie również, także chyba spełniam wszystkie wymagania ;) Głównie gram w Podbój, Dominację i Linię Frontu. Proszę o kontakt.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!