Pluton SAT Rekrutuje. Zajrzyj w tego posta i zobacz, że było warto !

«13456
Dziku_Dzikowsky
122 postsPosty: 134Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
edytowano 13 maj
2955062699522110717.png?v=1451743296

Witaj,
Jeżeli tutaj trafiłeś to powodem jest fakt, iż poszukujesz jakiejś ekipy do gry prawda ??
Muszę powiedzieć, że wybrałeś najlepszą dla siebie opcję !
[SAT] Spartans Action Team - Jesteśmy plutonem, który powstał ponad 4 lata temu w grze Battlefield 4. Od premiery Battlefield 1 gram wraz z paroma osobami z starej ekipy jednakże mamy także wielu nowych członków, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z BF1. Nasz pluton składa się z ludzi w przedziale wiekowym 20-50 lat. Jeśli Cię zainteresowałem to teraz czas na konkretne informacje żołnierzu.

WARUNKI REKRUTACYJNE
1. Posiadać grę Battlefield 1(Nie jakieś origin Access czy jak to tam się nazywa)
2. Posiadać program TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon
3. W dniu rekrutacyjnym musisz mieć ukończone 20 lat (Wyjątkiem jest jeśli, Twój wujek, ciotka brat, kuzyn kuzyna będący w plutonie poprze Twoją kandydaturę. W takiej sytuacji wiek to 18+)
4. Umiejętności - Nie wymagamy od Ciebie abyś był profesjonalnym graczem. Gramy dla zabawy bo w końcu gry mają bawić a nie wyróżniać lepszych i gorszych. Każdy ma prawo do Nas dołączyć bez względu na umiejętności
5. Proces rekrutacyjny odbywa się przez TeamSpeak-a.

CO OFERUJEMY
3. Wspólną rozgrywkę w doborowym towarzystwie
4. Własny serwer TeamSpeak
5. Własny serwer Battlefield 1

CZEGO OCZEKUJEMY
1. Aktywności na TeamSpeaku podczas gry (Śpi Ci dziecko, żona tłucze patelnią po łbie - Nie musisz być na daną chwilę na TS, ale gdy nie ma ku temu przeszkód wbijasz gdyż TS u Nas jest obowiązkowy)
2. Aktywności w grze (Nie wymagamy abyś dzień w dzień tłukł jak beduin w BFa jarając się każdym kolejnym levelem, ale zależy nam na tym abyś grał w miarę często a nie raz w tygodniu/miesiącu)
3. Kultury osobistej w stosunku do innych członków plutonu. Jak wyklinasz na kogoś kto Cię zabił czy z emocji to nikt Ci nic nie powie, ale jest bezwzględny ZAKAZ wszczynania dymów we własnych szeregach.

AKTYWNOŚĆ PO ROKU ISTNIENIA JEST NIEZMIENNA
jF9ZI4o.jpg
Post edited by Dziku_Dzikowsky on

Komentarz

• Dziku_Dzikowsky
    122 postsPosty: 134Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
  • PiotrLDZ
    10 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Cześć,

Wszystko nieźle ale nie podaliście ts :)
  • Dziku_Dzikowsky
    edytowano maj 2018
    36516718383976069150.jpg
    TS podaję osobom zainteresowanym na PW ;]
  • PiotrLDZ
    10 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    W takim układzie poproszę :)
  • Dziku_Dzikowsky
    edytowano wrzesień 2017
    ;]
  • Dancioque
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Mega pozytywny pluton mozna pogadac,pograc i sie pośmiać.Polecam
  • wel0n
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    witam , chcialbym dolaczyc do waszego klanu
    mikrofon/ts3: wszystko jest

• SAT_Babel9421
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Witam,
    mam na imie Tomek, mam prawie 4 dychy. Gram wieczorkami (17-18, 20-23) i w weekendy do oporu (dopóki na serwerach są ludzie). Nie jestem pro elo, ale robię co mogę :-) Pograłbym z Wami, bo wszyscy kolesie nie znajdują już czasu na granie.
    Pozdrawiam!
  • LM_Xionc
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Cześć. Spełniając 4 warunki rekrutacyjne liczę na krótką rozmowę na ts i dołączenie do plutonu.
  • Dziku_Dzikowsky
    edytowano listopad 2016
    Ostatnie 10 slotów rekrutacyjnych.
  • Dziku_Dzikowsky
    Ostatnie 5 wolnych miejsc, postawiliśmy także swój serwerek na 6 miesięcy
  • Nestor9807
    0 postsPosty: 0Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam,
    Jeżeli macie jeszcze wolne miejsca chętne dołączę .
    Ts 3 jest, lat 27

Pozdrawiam :)
  • Sukashi
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Member
    Ja również jestem zainteresowany. Wymagania spełniam. :smile:
  • Blezze23
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Witam
    Z chetnie bym z wami zagral jezeli macie jeszcze jakies wolne miejsca
    Mam ts3 bywam prawie codziennie ze wzgledu na prace mam 25 lat
  • Your3vilTwin
    1541 postsPosty: 1,574Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    [Troll mode on]
    Ja zawsze myślałem, że 25 lat można mieć ze względu na datę urodzenia a nie ze względu na pracę...
    [eot]

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Blezze23
    A Krzysztof Ibisz? Brales go pod uwage?? on ze wzgledu na prace staje sie coraz mlodszy wiec :P a tak poza tym rozumiem o co ci chodzi xD moj blad
  • ryberybery
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Chętnie do was dołączę, Spełniam wymagania i czekam na odzew :smiley:
  • Roik28
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    sat przyjmij zaprto roik28 na orgin i podaj namiar na ts
  • Dziku_Dzikowsky
    Zapraszamy Zapraszamy, ostatnie miejsca mamy ! ;D
  • Jareczekczw
    Witam zarejestrowany na forum. Wiek 29 Lat. Ts/Mikro posiadam i używam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!