Pluton SAT Rekrutuje. Zajrzyj w tego posta i zobacz, że było warto !

2456

Komentarz

• Piacha
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    edytowano styczeń 2017
    Witam. Mam 25 lat, moge uzywac tsa gram praktycznie caly czas głównie medykiem podeślijcie tsa to się odezwę ;) I coś wam ta stronka nie działa ;)
  • Dziku_Dzikowsky
    124 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 136 Member
    Nie możliwe, codziennie sprawdzam i działa ;] Wysłałem adres na PW
  • Jareczekczw
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    SAT_Dziku napisał użytkownik: »
    Nie możliwe, codziennie sprawdzam i działa ;] Wysłałem adres na PW[/quote

Ja nie posiadam zadnej wiadomosci
  • mrqasq
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
  • PARTYYZANT
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Siemanko, wszystko mam tylko potrzebuje ip do tsa . Pozdro , [email protected]
  • Grrruby
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Hej, chciałbym do Was dołączyć ;) Napiszcie mi PW, albo na e-mail [email protected]
    Dzięki!
  • l_radareiro_l
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Siema, można do Was dołączyć?
  • SAT_C0BALTUS
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 8 Member
    poproszę adres Ts-a
    35lat
  • Matrix693
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Witam!
    Jestem zainteresowany dołączeniem do plutonu, wiek 23 lata.
  • Dziku_Dzikowsky
    124 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 136 Member
    KLANÓWKA SAT vs ALKO !
  • Yarrowsski
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 6 Member
    witam Dziku chcialbym dolaczyc do was pozdrawiam :)
  • LazyBastradPL
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    witam czy zostalo jeszcze miejsce wolne?
  • Dziku_Dzikowsky
    edytowano kwiecień 2017
    Wbij i odezwij się do kogoś z rangą GM
    Post edited by Dziku_Dzikowsky on
  • Bavacki_PL
    Witam chciałbym dołączyć do Was. Interesuje mnie głównie dobra zabawa w zgranym zespole :) wymagania spełniam wszystkie :)
  • Themakilki
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    edytowano czerwiec 2018
    .
    Post edited by Themakilki on
  • Dziku_Dzikowsky
    edytowano maj 2018
    36516718383976069150.jpg
    Jest podany powyżej
  • WhiteWolf_polska
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 8 Member
    edytowano marzec 2017
    Hej, moja sytuacja jest taka ze nikt z obecnych moich znajomych nie ma BF1 a samemu trudno sie gra, chcialbym do was dolaczyc , swietnie sie bawic i poznac nowych ludzi, mam mikro oraz ts'a. Mozna mi wysylac zaproszenia na origin
  • Judge_Zgredd
    Witajcie, z miłą chęcią bym z wami zagrał. Mam 26 lat, teamspeaka i mikro. Najczęściej gram 18 - 23 a w weekendy to jak popadnie.
  • VXBronsonXV
    246 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 277 Member
    edytowano marzec 2017
    bronson lat 30,w bf1 lvl 83 gram ostro i nieprzewidywalnie(zamiast wbiegać na piętro żeby zdjąć snajpera wysadzam cały budynek limpetem)mam gdzieś moje k/d potrafię iść na samobójczą misję by uratować kolegę lub pomóc..potrafię słuchać dowódcy-zawsze upominam się o rozkazy i je wykonuje. pw jak zainteresowani.pozdro.szukam klanu na odpowiedź czekam do jutra inaczej przepada.
    Post edited by VXBronsonXV on
  • Dziku_Dzikowsky
    edytowano październik 2017
    BRONSON nie jesteśmy Tobą w ogóle zainteresowani xD
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!