Pluton SAT Rekrutuje. Zajrzyj w tego posta i zobacz, że było warto !

1356

Komentarz

• Dziku_Dzikowsky
    122 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 134 Member
    REKRUTACJA POWOLI DOBIEGA KOŃCA - Ostatnia szansa na zasilenie Naszych szeregów.
  • Buferr
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Czy mam jeszcze szansę zasilić wasze szeregi? :smile:
  • slowboo
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Witam. Da rade sie zalapac do wspolnej gry? Mam 25lat, uzywam czesto ts3 , gram glownie operacje i szturm w bf1
  • ukiqurdiPL
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    Witam, mój origin id to ukiqurdiPL gram glownie Conquest zazwyczaj jako scout albo medyk raczej w godzinach wieczornych. bo na tyle pozwala mi praca i życie rodzinne :P czy można się jeszcze załapać?
  • BlackMANr9
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Ja jestem zainteresowany, mam 23 latka i TS3 zawsze wlaczony ;)
  • Dziku_Dzikowsky
    122 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 134 Member
    BlackMANr9 napisał użytkownik: »
    Ja jestem zainteresowany, mam 23 latka i TS3 zawsze wlaczony ;)

Przyjmij na ORGIN
  • Diabel1801
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 1 Member
    edytowano kwiecień 2017
    Witam. Czy są jeszcze jakieś wolne miejsca? Jeśli tak to też jestem zainteresowany dołączeniem.
  • -Greg-MED-GAMER-
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 6 Member
    mozna dolaczyc wiek 34 ;P
  • JediSmok
    Witam. Macie jeszcze może jakieś wolne miejsce ?? :dizzy:
  • Dziku_Dzikowsky
    edytowano kwiecień 2017
    Coś tam teoretycznie można by znaleźć
    Post edited by Dziku_Dzikowsky on
  • SAT_TUNA
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    One of these days I farted in apple store and every1 got mad, because they didnt have windows ;f
  • AssassinSPZ
    witam jest możliwość dołaczenia do zabawy??
  • Gen_Eryko
    Jeżeli w lipcu kończę 18 lat to jest szansa na dołączenie do plutonu teraz czy muszę poczekać?
  • Captain_EviI
    PW wysłane.
  • hubertus2012
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
    Witam jestem zainteresowany dołączeniem do plutonu, mam 20 lat oraz gram w serię bf od bad company 2. Aktualnie nie mam z kim grać (Moi znajomi nie grywają w bfy), a z chęcią bym pograł w jakiejś ekipie
  • MichUL99
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Witam czy jest jeszcze możliwość dołączenia do plutonu? Pozdro!
  • Ronikane
    Witam was ! Jestem zainteresowany dołączeniem do plutonu. Wszystkie warunki rekrutacyjne spełniam. Wiek 22 lata.

Pozdrawiam !
  • Dziku_Dzikowsky
    edytowano maj 2017
    REKRUTACJA OTWARTA!
    Post edited by Dziku_Dzikowsky on
  • Misiorozpruwacz
    Witam

Chciałbym dołączyć do plutonu. Warunki spełniania.

Pozdrawiam
  • Dziku_Dzikowsky
    OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!