Pluton SAT Rekrutuje. Zajrzyj w tego posta i zobacz, że było warto !

1246

Komentarz

• Piekiel
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Hej

Chciałbym dołączyć do plutonu. Spełniam warunki, 28lat

Pozdrawiam
  • Cerativ
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 43 Member
    Zapraszamy, rekrutacja otwarta
  • leniwagnida
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Witam, jeżeli rekrutacja dalej jest otwarta to chciałbym dołączyć ;) Warunki spełniam
  • Cerativ
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 43 Member
    zapraszamy na tsa i zaczepic kogos z dowodcow
  • Skolim3kk
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Witam jeżeli jest nadal miejsce z miłą chęcią dołączę.
    Piotrek 19 lat
    ts3/mikrofon jest
  • Y93YMarioY93Y
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 4 Member
    Dobry ;)
    Z miłą chęcią dołączę do ekipy jeżeli jeszcze rekrutujecie.
    Mariusz 24 lata

ts3/mikrofon jest

Pozdrawiam
  • SaidRexPL
    Paweł
    Mam tsa gadałem z Krzysiem :P
  • Nivellenv2
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Cześć, jestem Bartek mam 23 lata i chętnie dołączę do ekipy. Proszę o adres ts na priv ;)
  • Ryshard92
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Cześć wszystkim, bardzo chciałbym dołączyć do Waszego plutonu. Proszę o namiary :) mam 25 lat
  • Dziku_Dzikowsky
    122 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 134 Member
    edytowano maj 2018
    36516718383976069150.jpg
    Zapraszamy serdecznie!
    Post edited by Dziku_Dzikowsky on
  • Rywciu
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 2 Member
    Hej wam!
    Jestem Rafał i chciałbym do was dołączyć by w końcu z kimś grać w teamie :) 27 lat
    Spełniam warunki, prosiłbym o namiary
  • ItsGr33N
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Cześć, chciałbym dołączyć do waszego plutonu. Prosiłbym o namiary na TS.
    Pozdrawiam
    GreeN
  • sheyden24
    Siema ! jak macie jeszcze miejsca to chętnie bym skorzystał .
    Warunki spełnione . Proszę uprzejmie o namiary na ts.
  • Dziku_Dzikowsky
    122 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 134 Member
    osoby zainteresowane zapraszamy na TSa o adresie: najcul.net-speak.pl na kanał Rekrutacja. Wystarczy przesiadywać aż zauważy Was ktoś, kto zajmuje się rekrutacją lub polecam napisać bezpośrednio. ;]
  • Basteri_PL
    10 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 13 Member
    edytowano październik 2017
    .
    Post edited by Basteri_PL on
  • Lisowczyk77
    Witam, jeśli jest jeszcze taka możliwość to chciałbym dołączyć. Będę wdzięczny za jakieś namiary na ts'a
  • Dranzejro
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Cześć Panowie, dało by się liczyć na powrót? Miałem trochę przerwy, trochę pograłem sam, ale to nie to samo.. czatowałem czasami na tsie, ale nie widziałem nikogo z adminów. Pozdrawiam. ;)
  • Pressto82
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1 Member
    Witam ,jeśli można dolączyć poprosze o adres tsa
    wiek 35
  • Dziku_Dzikowsky
    Zaprosiłem na ORIGIN. Dodajcie i pogadamy :) Nasz TS: najcul.net-speak.pl
  • Cerativ
    Aktualne
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!